О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июля 2016 года № 3137
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 4 июля 2016 года № 3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3126) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2875, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 9 января 2016 года за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 865 827" заменить цифрами "9 205 124";
цифры "7 818 724" заменить цифрами "8 018 021";
в подпункте 2):
цифры "10 217 844" заменить цифрами "10 544 791";
в подпункте 4):
цифры "46 303" заменить цифрами "58 653"
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 3137 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 3-7 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3126 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" № 3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 865 827" сандары "9 205 124" сандарымен ауыстырылсын;
"7 818 724" сандары "8 018 021" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 217 844" сандары "10 544 791" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"46 303" сандары "58 653" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Cекретарь маслихата
Ж. Абенов Е. Умралиев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 21 июля 2016 года № 3-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 48-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Ж. Әбенов Е. Өмірәлиев
Шу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 шілдедегі
№ 3-2 шешіміне № 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне № 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

29059
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования)
23792
004
Капитальные расходы государственного органа
5267
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23295
013
Капитальные расходы государственного органа
600
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12668
02
Оборона
6300
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6300
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2100
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
700
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20100
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20100
04
Образование
7089261
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7650
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
7650
464
Отдел образования района (города областного значения)
6517809
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
51564
003
Общеобразовательное обучение
4975338
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
102587
006
Дополнительное образование для детей
378361
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
375570
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
33174
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

29059
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23792
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5267
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23895
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23295
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12668
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12668
02
Қорғаныс
6300
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6300
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2100
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
700
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі
20100
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20100
04
Бiлiм беру
7089261
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7650
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7650
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6517809
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51564
003
Жалпы білім беру
4975338
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
102587
006
Балаларға қосымша білім беру
378361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
375570
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
33174
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

3989
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17010
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
532689
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44527
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
138891
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
138891
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
424911
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
424911
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
567948
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
565095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36559
002
Программа занятости
95242
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14421
005
Государственная адресная социальная помощь
10000
006
Оказание жилищной помощи
19968
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
38000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
2500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61044
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
150000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
77704
021
Капитальные расходы государственного органа
1250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2320
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту “Өрлеу”
46087
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
2853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
822624
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

3989
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17010
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
532689
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44527
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
138891
017
Балалар мен жасөспірімдерге спортбойыншақосымшабілім беру
138891
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
424911
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
424911
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
567948
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
565095
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36559
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95242
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14421
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19968
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61044
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
150000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының, қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
77704
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2320
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
46087
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
822624
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

2200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
114307
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27534
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
35670
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
50259
006
Капитальные расходы государственного органа
700
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
144
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23813
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11185
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3610
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9018
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
219182
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27981
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17967
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10014
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19090
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14942
004
Организация работ по зонированию земель
4148
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
172111
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
35095
003
Капитальные расходы государственного органа
665
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2000
006
Организация санитарного убоя больных животных
4221
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3650
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3424
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9556
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
109000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21827
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21827
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

2200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
114307
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27534
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
35670
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
50259
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
144
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23813
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11185
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9018
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
219182
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27981
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17967
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10014
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19090
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14942
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4148
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
172111
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35095
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
665
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
4221
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардан алатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3650
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3424
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9556
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
109000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21827
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21827
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер