О переименовании улиц
Решение акима Толебийского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 29 января 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 февраля 2016 года № 2950
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Саттара Естемесова находящегося параллельно с северной стороны улице Саттара Естемесова именем Шолпанкула Ибрагимулы в селе Толе би.
Переименовать улицу Жаугаш батыр находящегося параллельно с восточной стороны улице Жаугаш батыр именем Абдаит Омарбекулы в селе Толе би.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Толе бийского сельского округа Б.Асатова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского
сельского округа Е. Даберов

Көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Төле би ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 18 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 ақпанда № 2950 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төле би ауылындағы Саттар Естемесов көшесіне солтүстік жағынан қатарлас жатқан Саттар Естемесов көшесінің атауы Шолпанқұл Ибрагимұлы болып өзгертілсін.
Төле би ауылындағы Жауғаш батыр көшесіне шығыс жағынан қатарлас жатқан Жауғаш батыр көшесінің атауы Әбдамит Омарбекұлы болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төле би ауылдық округі әкімінің орынбасары Б.Асатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төле би ауылдық
округінің әкімі Е. Даберов