Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата Карагандинской области от 14 июля 2016 года № 51/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 августа 2016 года № 3936. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 1 ноября 2021 года № 78/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 01.11.2021 № 78/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" и пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных.
2. Акимам городов и районов, руководителям областных управлений, обеспечить своевременное и качественное размещение, предоставление и актуализацию указанных данных.
3. Руководителям структурных подразделений аппарата акима Карагандинской области обеспечить контроль по курируемым направлениям.
4. Возложить на отдел контроля и документационного обеспечения аппарата акима области официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, а также размещение на интернет-ресурсе акимата области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карагандинской области.
6. Постановление "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карагандинской области
Н. Абдибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
___________________Д.Абаев
28 июля 2016 года
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 14 июля 2016 года № 51/01
Перечень
открытых данных, размещаемого на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное лицо
1
Местный исполнительный орган:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Областные управления, акиматы районов и городов
наименование полностью
адрес месторасположения
Геолокация
БИН
режим работы
контактный телефон
график личного приема руководителем
ФИО ответственных за организацию личного приема граждан, контактные телефоны, адрес электронной почты
официальный интернет-ресурс учреждения
номер телефона горячей линии
контактные данные об ответственном за консультирование по кадровым вопросам
1.1.
Подведомственные учреждения местного исполнительного органа:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Областные управления, акиматы районов и городов
наименование полностью
адрес месторасположения
БИН
режим работы
контактный телефон
график личного приема руководителем
официальный интернет-ресурс учреждения
2
Данные об объектах энерго-, газо-, водоснабжения, водоотведения, вывоза мусора:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
3
Данные о медико-социальных учреждениях:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление координации занятости и социальных программ, Управление здравоохранения, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
режим работы
контактные телефоны
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
охват населения (общее количество мест)
4
Данные об объектах здравоохранения:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление здравоохранения
наименование
место расположения
режим работы
контактные телефоны по работе с населением
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
охват населения (общее количество мест)
5
Данные об объектах образования:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление образования, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
режим работы
контактные телефоны по работе с населением
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
охват населения (общее количество мест)
6
Данные об объектах культуры:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление культуры, архивов и документации, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
режим работы
контактные телефоны по работе с населением
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
охват населения (общее количество мест)
7
Данные об объектах спорта:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление физической культуры и спорта, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
режим работы
контактный телефон по работе с населением
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
охват населения (общее количество мест)
8
Данные об объектах агропромышленного комплекса:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление сельского хозяйства, Управление ветеринарии, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
9
Данные о природоохранных объектах:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования
наименование
место расположения
режим работы
контактные телефоны по работе с населением
официальный сайт
адрес электронной почты
ФИО руководителя
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания
10
Данные об объектах связи и телефонизации:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
11
Данные об объектах дорожной инфраструктуры:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
12
Данные об объектах туризма:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
13
Данные об объектах МСБ:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
14
Данные об объектах промышленности:
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития, акиматы районов и городов
наименование
место расположения
вид деятельности
15
Данные о кооперативах собственников квартир (КСК):
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
наименование
место расположения
привязка к жилым/нежилым домам
режим работы
контактные телефоны
16
Продукты питания, входящие в продовольственную корзину
По мере внесения изменений
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства, Управление сельского хозяйства
виды продуктов, входящие в продовольственную корзину, их цены
17
Схемы генеральных планов, планы детальной планировки, схемы инженерных коммуникаций населенных пунктов
Ежеквартально
16 сентября 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление архитектуры и градостроительства, акиматы районов и городов
Примечание:
АРМ – автоматизированное рабочее место
БИН – Бизнес идентификационный номер
КСК – кооператив собственников квартир
МСБ – малый средний бизнес
ФИО – фамилия, имя,

Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 51/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 3936 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 1 қарашадағы № 78/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 01.11.2021 № 78/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 15)-тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабы 1-тармағына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын қоса берілген ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қала және аудан әкімдері, облыс басқармаларының басшылары көрсетілген деректерді уақытылы және сапалы орналыстыруын, ұсынуын және өзектеуін қамтамасыз етсін.
3. Қарағанды облысы әкімі аппаратының құрылымдық бөлімшелерінің басшылары тиісті бағыттар бойынша бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Облыс әкімі аппаратының бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөліміне осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми жариялау, сондай-ақ облыс әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
6. "Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының
әкімі
Н. Әбдібеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
___________________Д.Абаев
"____" ______________ 2016 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 14 шілдедегі № 51/01
қаулысымен бекітілді
Ашық деректер интернет-порталында орналастыратын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөз (ашық деректер интернет-порталы АЖО арқылы немесе мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы)
Жауапты тұлға
1
Жергілікті атқарушы орган:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Облыс басқармалары, аудан және қала әкімдіктері
толық атауы
орналасқан мекен-жайы
геолокация
БСН
жұмыс уақыты
байланыс телефоны
басшымен жеке қабылдау кестесі
жеке қабылдауды ұйымдастыру үшін жауапты тұлғалардың ТАӘ, байланыс телефондары, электрондық поштасының адресі
мекеменің ресми интернет-ресурсы
жедел желісінің телефон нөмірі
кадр мәселелері жөнінде кеңес беретін жауапты тұлғаның байланыс деректері
1.1.
Жергілікті атқарушы органына қарасты мекемелер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Облыс басқармалары, аудан және қала әкімдіктері
толық атауы
орналасқан мекен-жайы
БСН
жұмыс уақыты
байланыс телефоны
басшымен жеке қабылдау кестесі
мекеменің ресми интернет-ресурсы
2
Энергиямен, газбен, сумен қамтамасыз ететін, су бұру, қоқыс шығару нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
3
Медициналық-әлеуметтік мекемелер жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы, Денсаулық сақтау басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
байланыс телефондары
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
тұрғындарды қамту (орындардың жалпы саны)
4
Денсаулық сақтау нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Денсаулық сақтау басқармасы
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
тұрғындарды қамту (орындардың жалпы саны)
5
Білім беру нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Білім басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
тұрғындарды қамту (орындардың жалпы саны)
6
Мәдениет нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
тұрғындарды қамту (орындардың жалпы саны)
7
Спорт нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Дене тәрбиесі және спорт басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
тұрғындармен жұмыс жүргізу бойынша байланыс телефоны
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
тұрғындарды қамту (орындардың жалпы саны)
8
Агроөнеркәсіптік кешендер нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Ауыл шаруашылығы басқармасы, Ветеринария басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
9
Табиғат қорғау нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
атауы
орналасқан жері
жұмыс уақыты
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
ресми сайты
электрондық поштаның адресі
басшының ТАӘ
жеке және заңды тұлғаларға көрсететін байланыс деректері мен тәртібін көрсетуімен қызмет түрлері
10
Байланыс және телефондау нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
11
Жол инфрақұрылымының нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
12
Туризм нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Кәсіпкерлік басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
13
ШОБ нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Кәсіпкерлік басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
14
Өнеркәсіп нысандары жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Өнеркәсіп және индустриалды-инновациялық даму басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
қызмет түрі
15
Пәтер иелерінің кооопертивтері (ПИК) жөніндегі деректер:
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
атауы
орналасқан жері
бекітілген тұрғын/тұрғын емес үйлер
жұмыс уақыты
байланыс телефондары
16
Азық-түлік себетіне кіретін тағам өнімдері
Өзгеріс енгізуіне орай
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Кәсіпкерлік басқармасы, Ауыл шаруашылығы басқармасы
азық-түлік себетіне кіретін тағам өнімдерінің түрлері, олардың бағалары
17
Елді мекендердің бас жоспарларының схемалары, егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарлары, инженерлік коммуникациялар схемалары
Тоқсан сайын
2016 жылдың
16 қыркүйегі
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Сәулет және қалақұрылысы басқармасы, аудан және қала әкімдіктері
Ескерту:
АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі
ПИК – пәтер иелерінің кооопертиві
ТАӘ – тегі, аты, әкесінің аты
ШОБ – шағын орта бизнесі