О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 38/347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказган"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 августа 2016 года № 3/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 сентября 2016 года № 3956. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2021 года № 2./18
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.02.2021 № 2./18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21мая 2013 года № 504 " Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года за № 38/347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3636, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 февраля 2016 года, в газете "Сарыарқа" от 19 февраля 2016 года № 8 (7968), в газете "Жезказганский вестник" 19 февраля 2016 года № 8 (110) следующие изменения:
подпункт 9) пункта 2 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказган, утвержденных указанным решением, изложить в новый редакции:
"9) уполномоченная организация – некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан;";
подпункт 4) пункта 6 исключить;
пункт 26 исключить.
пункт 28 Правил изложить в новый редакции:
"28. Социальный контракт активизации семьи заключается согласно формам, утверждаемым приказом Министра здравоохранения и социального развития от 17 мая 2016 года № 385 "Об утверждении форм документов для участия в проекте "Өрлеу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13773).".

Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/347 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 3/44 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 қыркүйекте № 3956 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 2./18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.02.2021 № 2./18 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/347 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3636 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 5 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 19 ақпандағы № 8 (7968) "Сарыарқа" газетінде және 2016 жылғы 19 ақпандағы № 8 (110) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларының 2.тармағының 9) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9) уәкiлеттi ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;";
6 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
26 тармақ алынып тасталынсын;
Қағиданың 28 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"28. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 385 "Өрлеу" жобасына қатысуға арналған құжаттар нысанын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген нысандарға сәйкес жасалады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13773 болып тіркелген).".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ю. Сотников
Секретарь городского маслихата С. Медебаев

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ю. Сотников
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев