О городском бюджете на 2017-2019 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2016 года № 7/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2017 года № 4073. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы –10479721 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6537112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30175 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36962 тысяч тенге;
поступления трансфертов–3875472 тысяч тенге;
2) затраты – 10827874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 848 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 354112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 354112 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 26807 тысяч тенге;
погашения займов – 849 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328154 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2017 № 15/149 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2017 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 1505394 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 2370078 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 04.12.2017 № 15/149 (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2017 год согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджетана 2017 год предусмотреныбюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 6807 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
6. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2017 год согласно приложению 5.

2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/72 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 4073 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10479721 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6537112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30175 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36952 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3875472 мың теңге,
2) шығындар – 10827874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6807 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 848 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 354112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 354112 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 849 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328154 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 15/149 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2017 жылға арналған қала бюджеті түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 1505394 мың теңге сомасындағы субвенциялар көзделгені ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2370078 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 15/149 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 6807 мың теңге бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
6.2017 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 5 қосымшаға сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай ауылдық әкімдер аппаратының шығындары ескерілсін.

7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 7.
9. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.

7. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 6 қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8.2017 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.

10. Установить на 2017 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых за счет средств городского бюджета повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

10. 2017 жылға қалалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет,спорт және ветеринариясаласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

11. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2017 год в сумме 951 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11.10.2017 № 13/134 (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Филипович
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1
к решению VII сессии Жезказганского городского маслихата
от 21 декабря 2016 года № 7/72
Бюджет на 2017 год

11. Жезқазған қаласы атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 951 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 11.10.2017 № 13/134 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12.Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Филипович
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
VII сессиясының № 7/72 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет

11442
9
Прочие услуги в области образования
662639
464
Отдел образования района (города областного значения)
662639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
162358
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34104
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
341
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5744
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
427478
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
535191
1
Социальное обеспечение
15138
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6452
005
Государственная адресная социальная помощь
2009
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2403
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2040
464
Отдел образования района (города областного значения)
8686
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7885
031
Государственная поддержка по содержанию детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
801
2
Социальная помощь
426360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
404245
002
Программа занятости
100873
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3470
006
Оказание жилищной помощи
372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57562
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1283
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
45521
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105384
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

11442
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
662639
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
662639
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32364
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
162358
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34104
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
341
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5744
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
427478
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
535191
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15138
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6452
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2009
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2403
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2040
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8686
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7885
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасалық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
801
2
Әлеуметтiк көмек
426360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
404245
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
100873
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3470
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57562
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1283
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
45521
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105384
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

59487
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30293
464
Отдел образования района (города областного значения)
22115
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22115
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93693
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
644
021
Капитальные расходы государственного органа
3600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22287
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2536
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2199113
1
Жилищное хозяйство
645689
458
Жилищно-коммунальное хозяйство, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52233
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
51733
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
21824
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
21824
467
Отдел строительства района (города областного значения)
557952
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
52155
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
505797
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11380
005
Капитальные расходы государственного органа
2300
2
Коммунальное хозяйство
579783
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51265
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
51265
467
Отдел строительства района (города областного значения)

59487
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30293
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22115
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
22115
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93693
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93693
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
644
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22287
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2536
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2199113
1
Тұрғын үй шаруашылығы
645689
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52233
041
Нәтежелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
51733
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21824
026
Нәтежелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
21824
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
557952
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
52155
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
505797
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13680
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11380
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2300
2
Коммуналдық шаруашылық
579783
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51265
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
51265
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

14675
молодежная практика
19400
4
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
22368
доучивание направленных на профессиональную подготовку по Дорожной карте занятости 2020
3098
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям
19270
5
На проведение капитального ,среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
1065707
средний ремонт дорог
975400
текущий ремонт дорог
48697
освещение дорог
41610
6
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
544
7
На подключение интернет –связи для ветеринарных пунктов
116
8
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
681
9
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
15018
10
На приобретение конструкторов по сборке и программированию роботов
5990
11
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
12
На проведение ремонтов объектов культуры
60857
13
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятности и массового предпринимательства, в том числе:
73557
ремонт объектов образования
21824
ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства
14794
ремонт дорог
36939
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
1044534
14
На строительство инженерных сетей участков индивидуального жилищного строительства Западного жилого района города Жезказган
449639
15
На реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган,2 очередь
215137
16
На реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган,3 очередь
174301
17
На строительство инженерных сетей участков индивидуального жилищного строительства Западного жилого района города Жезказган (софинансирование)
27112
18
На реконструкцию городского парка "Жастар" города Жезказган
100000
19
На разработку проектно- сметной документации на строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган,2 очередь
11860
20
На разработку проектно- сметной документации на развитие и обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к многоэтажным жилым домам Западного жилого района города Жезказган
10531
21
На разработку проектно- сметной документации на строительство 5- этажного 60- квартирного жилого дома в городе Жезказган
10997
22
На разработку проектно- сметной документации на реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1очередь

14675
жастар практикасы
19400
4
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
22368
Жұмыспен қамту жол картасы 2020 бойынша кәсіби даярлауға бағытталғандарды толық оқытуға
3098
еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
19270
5
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1065707
жолдарды орташа жөндеу
975400
жолдарды ағымдағы жөндеу
48697
жолдарды жарықтандыру
41610
6
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
544
7
Ветеринарлық пунктер үшін интернет- байланысты қосуға
116
8
Ветериналық вакциналау, дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызмет көрсетуге
681
9
Цифрлық білім инфрақұрылымын құруға
15018
10
Роботтарды жинау және программалау бойынша конструкторлар сатып алуға
5990
11
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
30000
12
Мәдениет нысандарына жөндеу жүргізуге
60857
13
Нәтежелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
73557
білім беру объектілерін жөндеуге
21824
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін жөндеуге
14794
жолдарды жөндеуге
36939
Нысаналы даму трансферттерді, оның ішінде:
1044534
14
Жезқазған қаласының Батыс ауданының жеке тұрғын үйлер құрылысының телімдерінің инженерлік тораптарының құрылысына
449639
15
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2- кезең
215137
16
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 3- кезең
174301
17
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын ауданының жеке тұрғын үйлер құрылысының телімдерінің инженерлік тораптарының құрылысына (қоса қаржыландыру)
27112
18
Жезқазған қаласының "Жастар" саябағын қайта құрылымдауға
100000
19
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге,2 кезең
11860
20
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын үйлер ауданының көпқабатты тұрғын үйлерге инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
10531
21
Жезқазған қаласында 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
10997
22
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге, 1- кезең