О внесении изменений в решение ХХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 383 "О бюджете города на 2016 - 2018 годы"
Решение II сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3808. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХVI сессии Каражалского городского Маслихата от 24 декабря 2015 года № 383 "О бюджете города на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3605, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 16 января 2016 года № 2 (781), в информационно – правовой системе "Әділет" 28 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 539 981 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 707 531 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 827 450 тысяч тенге;
2) затраты – 1 547 303 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 322 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 322 тысяч тенге.";

Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХХVI сессиясының № 383 "2016 - 2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 18 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3808 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХХVI сессиясының № 383 "2016 - 2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3605 нөмерімен тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарда № 2 (781) "Қазыналы өңір" газетінде, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 -2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 539 981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 707 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 827 450 мың теңге;
2) шығындар – 1 547 303 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 7 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 322 мың теңге.";

376354
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
254807
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
31829
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
89718
Управление образования области
72982
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
72982
Управление координации занятости и социальных программ области
2700
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2700
Управление ветеринарии области
6719
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5680
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1039
Управление культуры, архивов и документации области
1332
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1332
Управление архитектуры и градостроительства области
1788
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
1788
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
48798
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов
45788
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
13800
На жилищно-коммунальное хозяйство
13800
Приложение 3
к решению Каражалского городского маслихата
от 11 мая 2016 года № 18
Приложение 5
к решению Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2015 года № 383
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2016 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
525833
в том числе:
Целевые текущие трансферты
525833
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2486
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
234
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1948
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов

376354
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
254807
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
31829
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
89718
Облыстың білім басқармасы
72982
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
72982
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2700
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2700
Облыстың ветеринария басқармасы
6719
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5680
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
1039
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1332
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
1332
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1788
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
1788
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
48798
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
3010
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
45788
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13800
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
13800
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 11 мамырдағы
№ 18 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 383 шешіміне
5 – қосымша
2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
525833
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
525833
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2486
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
234
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1948
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге