О внесении изменения в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улицы, многоквартирного жилого дома на территории поселка Жайрем"
Решение VIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2016 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 января 2017 года № 4130. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 82
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24.12.2021 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 219 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улицы, многоквартирного жилого дома на территории посҰлка Жайрем" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2623, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 12 мая 2014 года, в газете "Қазыналы өңір" от 6 мая 2014 года № 20 (692)), следующее изменение:
в Правилах проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улицы, многоквартирного жилого дома на территории поселка Жайрем, утвержденных указанным решением:
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в Государственное учреждение "Аппарат Акима поселка Жайрем".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІІІ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 219 "Жәйрем кентінің аумағында көшенің, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының № 73 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 4130 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 82 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 24.12.2021 № 82 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 219 "Жәйрем кентінің аумағында көшенің, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2623 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 12 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 6 мамырдағы № 20 (692) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін: көрсетілген шешіммен бекітілген Жәйрем кентінің аумағында көшенің, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларында:
12 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны "Жәйрем поселкесі Әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесіне береді.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІІI сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова