О городском бюджете на 2017-2019 годы
Решение 9 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2016 года № 4069. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2017 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 4 959 723 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 101 197 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28 714 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 730 904 тысяч тенге;
2) затраты – 4 980 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 003 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 003 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 76 112 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97 115 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2017 № 207 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.

2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 97 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 4069 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет сәйкесінше 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған бюджет 1-қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 959 723 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 098 908 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 101 197 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 28 714 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 730 904 мың теңге;
2) шығындар – 4 980 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу– 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 21 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 76 112 мың теңге;
бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдықтары – 97 115 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 30.11.2017 № 207 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджетке 2017 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2017 год в размере 11666 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2017 № 199 (вводится в действие с 01.01.2017).

3. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару үдерісінде секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
5. Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 11 666 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 09.11.2017 № 199 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.