Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 14 июля 2016 года № 22/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 августа 2016 года № 3922. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 15 декабря 2016 года N 43/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 15.12.2016 N 43/06 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 22/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 тамызда № 3922 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы N 43/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 15.12.2016 N 43/06 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 14 июля 2016 года
№ 22/02
Перечень организаций,
для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К. К. Тлеубергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "14" шілде
№ 22/02 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі