О внесении изменений в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение VIII сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 11 октября 2016 года № 1348/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 октября 2016 года № 4013. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3598, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 12 февраля 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 631 281 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 118 958 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 079 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 698 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 417 546 тысяч тенге;
2) затраты – 3 808 105 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 176 824 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 824 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 824 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Керимкулов
Секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 қазандағы VI шақырылған VIII сессиясының № 1348/8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4013 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3598 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 631 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 118 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 698 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 417 546 мың теңге;
2) шығындар – 3 808 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 176 824 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 176 824 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 176 824 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Керимкулов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы Л. Буравко

91132
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
90932
003
Капитальные расходы государственного органа
200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77158
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77158
2
Финансовая деятельность
7191
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7191
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2791
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4400
9
Прочие государственные услуги общего характера
111334
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19538
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36708
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36708
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19187
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19187
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
35901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
35608
013
Капитальные расходы государственного органа
293
02
Оборона
13827
1
Военные нужды
12356
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12356
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12356
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1471
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1471
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
771
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
700
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8998
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
8998

91132
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
90932
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
77158
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77158
2
Қаржылық қызмет
7191
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7191
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2791
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4400
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
111334
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19538
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19538
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36708
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36708
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19187
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19187
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35901
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35608
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
293
02
Қорғаныс
13827
1
Әскери мұқтаждар
12356
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12356
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12356
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1471
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1471
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
771
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
700
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
8998
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
8998

607154
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
46715
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
537596
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона
22843
Управление координации занятости и социальных программ области
11671
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11671
Аппарат акима Карагандинской области
905
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
905
Управление физической культуры и спорта области
18063
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
18063
Управление архитектуры и градостроительства области
769
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
769
Целевые трансферты на развитие:
14831
в том числе:
Управление строительства области
14731
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
14731
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей г. Шахтинск, 2-очередь
100
Приложение 3
к решению VIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 11 октября 2016 года № 1348/8
Приложение 5
к решению XLI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1392900
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1378069
Целевые трансферты на развитие
14831
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1378069
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
557828
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
125916
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2083
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
429829
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

607154
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
46715
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
537596
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға (елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға)
22843
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11671
2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
11671
Қарағанды облысының әкім аппараты
905
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
905
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
18063
Аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің қызметің қамтамасыз етуге
18063
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
769
Елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
769
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
14831
оның ішінде:
Облыстың (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс басқармасы
14731
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
14731
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
100
Шахтинск қ,2-ші кезеңінде су құйылымының құрлысы мен су құбырын қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
100
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
11 қазандағы VIII сессиясының № 1348/8 шешіміне
3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы XLI сессиясының
№ 1218/41 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
1392900
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1378069
Нысаналы даму трансферттері
14831
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1378069
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
557828
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
125916
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2083
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
429829
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

630711
На жилищно-коммунальное хозяйство
534596
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3609
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3690
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
3522
На обеспечение функционирования автомобильных дорог (ремонт дорог)
10000
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона (освещение улиц населенных пунктов)
22843
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8621
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7324
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1297
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48091
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11671
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4736
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
31684
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3616
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2338
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1278
Аппарат маслихата города Шахтинска
3604
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3013
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
591
Аппарат акима города Шахтинска

630711
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
534596
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3609
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3690
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3522
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10000
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға (елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға)
22843
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8621
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7324
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1297
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48091
2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
11671
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4736
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
31684
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3616
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2338
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1278
Шахтинск қаласының мәслихат аппараты
3604
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3013
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
591
Шахтинск қаласының әкім аппараты