О внесении изменений в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение X сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2016 года № 1359/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2016 года № 4048. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3598, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 12 февраля 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 689 308 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 177 895 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 089 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 960 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 423 364 тысяч тенге;
2) затраты – 3 866 132 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 176 824 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 824 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 824 тысячи тенге.";
2) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города на 2016 год в сумме 4614 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI шақырылған X сессиясының № 1359/10 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 4048 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3598 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 689 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 177 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 089 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 63 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 423 364 мың теңге;
2) шығындар – 3 866 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 176 824 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 176 824 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 176 824 мың теңге.";
2) 8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2016 жылға қала әкімдігінің резерві 4 614 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

94834
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
94578
003
Капитальные расходы государственного органа
256
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75916
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75916
2
Финансовая деятельность
5295
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5295
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2791
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2504
9
Прочие государственные услуги общего характера
112653
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19239
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38799
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38799
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19443
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19443
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
35172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34879
013
Капитальные расходы государственного органа
293
02
Оборона
12914
1
Военные нужды
11484
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11484
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11484
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1430
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1430
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
746
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
684
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8998
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
8998

94834
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94578
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
256
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75916
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75916
2
Қаржылық қызмет
5295
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5295
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2791
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2504
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
112653
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19239
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19239
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38799
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38799
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19443
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19443
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34879
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
293
02
Қорғаныс
12914
1
Әскери мұқтаждар
11484
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11484
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11484
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1430
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1430
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
746
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
684
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
8998
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
8998

30477
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
689
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75677
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58841
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
360
464
Отдел образования района (города областного значения)
3407
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3407
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41644
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41644
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37348
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
352
021
Капитальные расходы государственного органа
79
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3865
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
654310
1
Жилищное хозяйство
8439
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2775
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2775
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3335
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3335
467
Отдел строительства района (города областного значения)
754
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
754
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1575
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1575
2
Коммунальное хозяйство
578063
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

30477
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
689
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75677
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58841
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
360
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3407
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3407
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41644
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41644
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
37348
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
352
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
79
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3865
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
654310
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8439
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2775
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2775
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3335
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3335
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
754
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
754
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1575
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1575
2
Коммуналдық шаруашылық
578063
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1076
Управление культуры, архивов и документации области
3335
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (на ремонт объектов культуры)
3335
Управление ветеринарии области
7217
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7217
Управление экономики и финансов области
623680
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
46150
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
554687
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона
22843
Управление координации занятости и социальных программ области
11671
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11671
Аппарат акима Карагандинской области
1177
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1177
Управление физической культуры и спорта области
17795
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
17795
Управление архитектуры и градостроительства области
769
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
769
Целевые трансферты на развитие:
7427
в том числе:
Управление строительства области
7327
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
7327
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей города Шахтинск, вторая очередь
100
Приложение 3
к решению Х сессии Шахтинского городского
маслихата от 12 декабря 2016 года № 1359/10
Приложение 5
к решению XLI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1398718
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1391291
Целевые трансферты на развитие
7427
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1391291
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
569968
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
125916
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

1076
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3335
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту (мәдениет нысандарын жөндеуге)
3335
Облыстың ветеринария басқармасы
7217
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7217
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
623680
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
46150
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
554687
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға (елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға)
22843
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11671
2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
11671
Қарағанды облысының әкім аппараты
1177
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1177
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
17795
Аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің қызметің қамтамасыз етуге
17795
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
769
Елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
769
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
7427
оның ішінде:
Облыстың (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс басқармасы
7327
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
7327
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
100
Шахтинск қаласы екінші кезеңінде су құбырының желісін қайта жаңартуға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
Х сессиясының № 1359/10 шешіміне
3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
XLI сессиясының № 1218/41 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
1398718
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1391291
Нысаналы даму трансферттері
7427
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1391291
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
569968
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
125916
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға