О внесении изменений в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 4 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 4/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2016 года № 3821. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 марта 2016 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 января 2016 года № 2 (4105)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 531 972 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 619 709 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 32 911 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 865 052 тысяч тенге;
2) затраты – 4 568 592 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 046 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 52 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 666 тысяч тенге:
поступление займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 9 406 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 620 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы 4 сессиясының № 4/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 мамырда № 3821 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3612 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (4105) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 531 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 619 709 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 911 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 865 052 мың теңге;
2) шығындар – 4 568 592 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 16 046 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 406 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 52 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 666 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 406 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 36 620 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4 693
9
Прочие государственные услуги общего характера
71 965
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 395
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 395
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 915
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17 915
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
19 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
19 563
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 092
02
Оборона
7 399
1
Военные нужды
6 180
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 180
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 180
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 219
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 219
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
759
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 025
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 025
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 025
04
Образование
2 942 268
1
Дошкольное воспитание и обучение
467 268
464
Отдел образования района (города областного значения)
467 268
009
Обеспечение деятельности организации дошкольного воспитания и обучения
103 159
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
364 109
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 383 411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

4 693
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
71 965
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 395
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 395
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 915
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 915
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19 563
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 563
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 092
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 092
02
Қорғаныс
7 399
1
Әскери мұқтаждар
6 180
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 180
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 180
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 219
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 219
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
759
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 025
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 025
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 025
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4 025
04
Білім беру
2 942 268
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
467 268
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
467 268
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
103 159
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
364 109
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 383 411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 406
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9 406
8
Используемые остатки бюджетных средств
36 620
01
Остатки бюджетных средств
36 620
1
Свободные остатки бюджетных средств
36 620
Приложение 2
к решению 4 сессии
Абайского районного маслихата
от 11 мая 2016 года № 4/39
Приложение 4
к решению 50 сессии
Абайского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/541
Целевые трансферты и бюджетные кредиты на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
1 723 391
Текущие целевые трансферты
1 556 405
Из республиканского бюджета
1 351 589
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 536
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 900
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 360
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 541
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 574
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
851 692
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
68 126
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
350 860
Из областного бюджета
204 816
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
111 449
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
39 064
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 130
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 071
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
27 099
На жилищно-коммунальное хозяйство
10 000
На развитие городов и населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
13 209
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 406
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9 406
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
36 620
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
36 620
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
36 620
Абай аудандық мәслихатының
4 сессиясының 2016 жылғы 11 мамырдағы
№ 4/39 шешіміне
2 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
50 сессиясының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 50/541 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1 723 391
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 556 405
Республикалық бюджеттен
1 351 589
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
48 536
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын асыруға
17 900
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға
1 360
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
2 541
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
10 574
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
851 692
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
68 126
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
350 860
Облыстық бюджеттен
204 816
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
111 449
Мамандандырылмаған балалар-жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
39 064
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
2 130
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
1 071
Әлеуметтік маңыз бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
27 099
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына
10 000
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
13 209
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға