О внесении изменений в решение 38 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 349 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 3 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3803. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 349 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3606, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 января 2016 года № 4 (7532), в информационно-правовой системе "Әділет" 4 февраля 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2860583 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1323952 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1528531 тысяч тенге;
2) затраты – 3027213 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45767 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 60449 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14682 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 212397 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 212397 тысяч тенге:
поступление займов – 60449 тысяч тенге;
погашение займов – 14870 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 166818 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2016 год в сумме 9810 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 38 сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 349 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы 3 сессиясының № 27 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3803 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 38 сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 349 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3606 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 4(7532) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2860583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1323952 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1528531 мың теңге;
2) шығындар – 3027213 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45767 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 60449 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14682 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 212397 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 212397 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 60449 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14870 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166818 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 9810 мың теңге сомасында бекітілсін.";