О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение 9 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2016 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2016 года № 4071. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5115460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1451853 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3648494 тысяч тенге;
2) затраты – 5164070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39997 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 57859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17862 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 88607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88607 тысяч тенге:
поступление займов – 57859 тысяч тенге;
погашение займов – 20420 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51168 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 156 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 95 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов инстранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
2) по социальному налогу – 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11.07.2017 № 135 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 2306908 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
5. Установить на 2017 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының № 89 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 4071 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5115460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1451853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8861 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3648494 мың теңге;
2) шығындар – 5164070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39997 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17862 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 88607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88607 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 57859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20420 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51168 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 156 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 95 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын - 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын - 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша - 100 пайыздан.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11.07.2017 № 135 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция мөлшері 2306908 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының ауылдық жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

6. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2017 год в сумме 20193 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 156 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.
8. Учесть, что в составе районного бюджета на 2017 год предусмотрены бюджетные программы поселков, села и сельских округов согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе районного бюджета предусмотрены распределения трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Отыншин
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Актогайского района"
Б. Тлеубергенов
21 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению 9 сессии
Актогайского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 89
Районный бюджет на 2017 год

6. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 20193 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 156 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджет құрамында кенттердің, ауылдың және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
9. Аудандық бюджеттің құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің 2017 жылғы бөлінуі 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
10. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Отыншин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Р.Әбеуов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Тлеубергенов
2016 жылғы 21 желтоқсан
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
9 сессиясының № 89 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет