О переименовании улицы в селе Жанаталап
Решение акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 30 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2016 года № 3871
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Жанаталап РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Жанаталап – на улицу Орынбека Карабасова.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Жанаталап Т. Амангелдин

Жаңаталап ауылындағы қөшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаталап ауылы әкімінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жаңаталап ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаталап ауылындағы Центральная көшесінің атауы – Орынбек Қарабасов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылының әкімі Т. Амангелдин