О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение II сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 мая 2016 года № 3817. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 16 января 2016 года № 2-3 (9715-9716), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 362 702 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 033 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 503 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 317 243 тысяч тенге;
2) затраты 3 400 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 867 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 763 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 85 843 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 843 тысяч тенге:
поступление займов 63 630 тысяч тенге;
погашение займов 15 763 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 976 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель II внеочередной
сессии районного маслихата
Б. Бекежанова
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 11 мая
2016 года № 2/15
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 21 декабря
2015 года № 49/335
Бюджет района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 2/15 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 3817 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3600 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы №2-3 (9715-9716) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 362 702 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 033 165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 503 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2 317 243 мың теңге;
2) шығындар 3 400 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 867 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 763 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 85 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 85 843 мың теңге:
қарыздар түсімдері 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу 15 763 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 37 976 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 5, 6, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
II сессиясының төрағасы
Б. Бекежанова
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 мамырдағы
№2/15 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№49/335 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

464
Отдел образования района (города областного значения)
1913514
003
Общеобразовательное обучение
1913514
Приложение 3 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 11 мая
2016 года № 2/15
Приложение 6 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 21 декабря
2015 года № 49/335
Целевые трансферты и бюджетные кредиты выделенные Жанааркинскому району на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Итого
1 209 381
Текущие
1 090 751
из республиканского бюджета
960 222
1
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 025
2
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8 726
3
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97 919
4
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
61 722
5
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
1 447
6
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7 359
7
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из районного бюджета
652 740
8
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 568
9
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
124 716
из областного бюджета
130 529
10
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
55 665
11
На обеспечение деятельности раонных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ в связи с разграничением полномочий
24 514
12
На обеспечение обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 900
13
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 839
14
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
21 898
15
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
13 018
в том числе:
на ремонт объектов образования
2 066
на ремонт объектов культуры
1 477
на ремонт объектов спорта

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1913514
003
Жалпы білім беру
1913514
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 мамырдағы
№ 2/15 шешіміне
3-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№49/335 шешіміне
6-қосымша
Жаңаарқа ауданына 2016 жылға бөлінген нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
3
Қорытынды
1 209 381
Ағымдық
1 090 751
республикалық бюджеттен
960 222
1
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыруға
4 025
2
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
8 726
3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
97 919
4
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
61 722
5
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
1 447
6
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7 359
7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
652 740
8
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 568
9
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
124 716
облыстық бюджеттен
130 529
10
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
55 665
11
Өкілеттіктердің межеленуіне байланысты аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
24 514
12
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 900
13
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2 839
14
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
21 898
15
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамытуға
13 018
оның ішінде:
білім нысандарын жөндеуге
2 066
мәдениет нысандарын жөндеуге
1 477
спорт нысандарын жөндеуге