О внесении изменений в решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 44/387 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение II сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № VI-2/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3806
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 44/387 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3611, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 января 2016 года № 5-6 (11440), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4255040 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 542550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3692133 тысячи тенге;
2) затраты – 4358872 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6332 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6394 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 110164 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110164 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 12726 тысяч тенге;
погашение займов – 6394 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103832 тысячи тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/387 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № VI-2/18 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/387 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3611 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11440) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4255040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 542550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3692133 мың теңге;
2) шығындар – 4358872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6332 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6394 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 110164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110164 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12726 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6394 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103832 мың теңге.";

170
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2087
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
114
Аппарат акима района (города областного значения)
15649
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
5128
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
8817
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1278
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
426
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
103167
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
17420
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
49348
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
25810
На текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10000
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
589
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4599
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
620
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3331
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
648
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7384
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1978
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
5292
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
114
Отдел образования района (города областного значения)
688761
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

170
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2087
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
114
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15649
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
5128
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
8817
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1278
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
426
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
103167
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
17420
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
49348
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
25810
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін ағымдағы жөндеуден өткізуге
10000
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге және абаттандыруға
589
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4599
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
620
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3331
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
648
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7384
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1978
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
5292
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
114
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
688761
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға