О внесении изменений и дополнений в решение ХХХ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 285 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение II сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 мая 2016 года № 3820. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 285 "О бюджете района на 2016-2018 годы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 04 февраля 2016 года и в газете "Ұлытау өңірі" от 23 января 2016 года № 3-4 (6027)) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 5764390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5059694 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2885 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 701656 тысяч тенге;
2) затраты – 5848035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39706 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 47722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8016 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 123351 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123351 тысяч тенге:
поступление займов – 47722 тысяч тенге;
погашение займов – 8016 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83645 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Установить в составе бюджета района на 2016 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 8 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Акшалов
Временно осуществляющий полномочия
секретаря Улытауского районного
маслихата, депутат Терисакканского
избирательного округа № 12
Н. Актаев
Приложение 1
к решению II сессии
Улытауского районного
маслихата от 11 мая
2016 года № 17
Приложение 1
к решению ХХХ сессии
Улытауского районного
маслихата от 25 декабря
2015 года № 285
Бюджет района на 2016 год
Категоря
Сумма (тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 285 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 17 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 мамырда № 3820 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 285 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 ақпанында "Әділет" құқықтық-ақпараттық жүйесінде және 2016 жылғы 23 қантардағы № 3-4 (6027) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5764390 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5059694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2885 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 155 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 701656 мың теңге;
2) шығындар – 5848035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39706 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 47722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8016 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 123351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123351 мың теңге:
қарыздар түсімі – 47722 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8016 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 83645 мың теңге".
келесі мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8 қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ақшалов
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы,
№12 Терісаққан сайлау округінің депутаты
Н. Ақтаев
Ұлытау аудандық мәслихатының
II сессиясының
2016 жылғы 11 мамырдағы
№17 шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
XXX сессиясының 2015 жылғы
25 желтоқсандағы № 285 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР