О внесении изменений в решение XXХVI сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 36/306 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13 октября 2016 года № 7/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 октября 2016 года № 4016
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVI сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 36/306 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3615, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 21 января 2016 года № 03(10. 572), в информационно – правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 5303118 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2173634 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18688 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала-2636 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3108160 тысяч тенге;
2) затраты - 5477560 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 66533 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 89082 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 22549 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге; приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 240975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 240975 тысяч тенге;
поступление займов – 89082 тысяч теңге;
погашение займов – 25626 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 172879 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Шетского района на 2016 год в сумме 28487 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XXХVI сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 36/306 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қазандағы № 7/55 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 4016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XXХVI сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 36/306 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3615 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 03 (10.572) газетінде, "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 20 сәуірде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5303118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2173634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18688 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2636 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетін түсімдер – 3108160 мың теңге;
2) шығындар – 5477560 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66533 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89082 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22549 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 240975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 240975 мың теңге;
қарыздар түсімі – 89082 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25626 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 172879 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 28487 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.