О внесении изменений в решение XXХVI сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 36/306 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2016 года № 8/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2016 года № 4057
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVI сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 36/306 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3615, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 21 января 2016 года № 03(10. 572), в информационно – правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 5762177 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2215945 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 20816 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала-3197 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3522219 тысяч тенге;
2) затраты - 5335702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 66533 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 89082 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 25626 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 240975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 240975 тысяч тенге;
поступление займов – 89082 тысяч теңге;
погашение займов – 25626 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 172879 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XXХVI сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 36/306 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 8/59 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда № 4057 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы XXХVI сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 36/306 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3615 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.572) газетінде, "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 20 сәуірде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5762177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2215945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20816 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3197 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетін түсімдер – 3522219 мың теңге;
2) шығындар – 5335702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66533 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89082 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25626 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 240975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 240975 мың теңге;
қарыздар түсімі – 89082 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25626 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 172879 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

19601
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29565
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2500
021
Капитальные расходы государственного органа
550
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
153734
1
Жилищное хозяйство
72431
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15449
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
4952
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10497
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20471
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20471
464
Отдел образования района (города областного значения)
12285
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12285
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
779
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
779
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9941
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9941
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13506
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7506
2
Коммунальное хозяйство
26948
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17743
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
17743
467
Отдел строительства района (города областного значения)
751
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
751
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

19601
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34915
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29565
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыру
2300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
153734
1
Тұрғын үй шаруашылығы
72431
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15449
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4952
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10497
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20471
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
20471
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12285
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12285
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
779
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
779
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9941
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9941
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13506
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7506
2
Коммуналдық шаруашылық
26948
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17743
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
17743
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
751
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
751
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі