О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/357 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение II сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2016 года № 3794
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/357 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3599, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 4/440 от 29 января 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2329442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 212356 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10845 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2101241 тысяч тенге;
2) затраты - 2338638 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 1203 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1203 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 7993 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7993 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7993 тысяч тенге.";

Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/357 "2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы II сессиясының № 2/16 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 3794 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/357 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3599 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4/440 "Приозерский вестник" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 15 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2329442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 212356 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10845 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2101241 мың теңге;
2) шығындар - 2338638 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 1203 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1203 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 7993 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7993 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7993 мың теңге.";