О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 8 июня 2015 года № 29 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Кызылординской области от 08 января 2016 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 февраля 2016 года № 5351. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 1299
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28.12.2018 № 1299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 8 июня 2015 года № 29 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5055, опубликовано 14 июля 2015 года в газете "Кызылординские вести" и 11 июля 2015 года в газете "Сыр бойы") следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
3) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций.";
регламент государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Р. Кенжеханулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "8" января 2016 года № 293
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "8" июня 2015 года № 29
Регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Кызылординской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений для оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства": www.e.gov.kz (далее - портал).
Выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.

"Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 29 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қаңтардағы № 293 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 ақпанда № 5351 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 1299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 28.12.2018 № 1299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 29 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5055 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" газетінде 2015 жылғы 14 шілдеде және "Сыр бойы" газетінде 2015 жылғы 11 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағының 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
3) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентi бекітілсін.";
аталған қаулымен бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентi осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. Кенжеханұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "8" қаңтардағы
№ 293 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "8" маусымдағы
№ 29 қаулысымен бекітілген
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушiнің атауы: "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші).
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтініштерді қабылдау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат государственной услуги – свидетельство об аккредитации спортивной федерации, переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации, дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации (далее - свидетельство).
На портале – уведомление о готовности результата государственной услуги, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного должностного лица, для получения у услугодателя результата государственной услуги.
После получения уведомления, услугополучателю необходимо обратиться по указанному в уведомлении адресу для получения свидетельства.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо уполномоченным представителем) (далее – его представитель) заявления услугодателю согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – стандарт), утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276) либо направление запроса в форме электронного документа через портал.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю копию заявления с отметкой о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема заявления (далее – копия заявления) и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (не более тридцати минут);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и вносит документы на рассмотрение комиссии (в течение трех календарных дней);

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы (бұдан әрі - куәлік).
Порталда мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу үшін уәкілетті лауазымды адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабардар ету.
Көрсетілетін қызметті алушы хабарламаны алғаннан кейін куәлікті алу үшін хабарламада көрсетілген мекенжай бойынша хабарласуы қажет.
4. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет нәтижесiн ұсыну нысаны - қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не уәкілетті өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11276 болып тіркелген) бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушіге өтініш ұсынуы немесе портал арқылы электрондық құжат нысанындағы сұраныс жолдауы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне құжаттардың топтамасын қабылдаудың күні мен уақытын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгісі бар өтініштің көшірмесін береді (бұдан әрі – өтініш көшірмесі) және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және комиссияның қарауына ұсынады (үш күнтізбелік күн ішінде);

5) комиссия рассматривает документы и направляет протокол заседания комиссии (далее – протокол) исполнителю услугодателя (в течение трех календарных дней);
6) исполнитель услугодателя на основании протокола подготавливает проект постановления, обеспечивает его утверждение, на основании утвержденного постановления подготавливает и предоставляет свидетельство руководителю услугодателя (в течение семи календарных дней);
7) руководитель услугодателя подписывает и направляет свидетельство сотруднику канцелярии услугодателя (не более тридцати минут);
8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает свидетельство услугополучателю либо его представителю (не более тридцати минут).
При переоформлении или выдаче дубликата свидетельства:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю заявление согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует заявление, выдает услугополучателю либо его представителю копию заявления и предоставляет заявление руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет заявление исполнителю услугодателя (не более тридцати минут);
4) исполнитель услугодателя рассматривает заявление, подготавливает и предоставляет свидетельство руководителю услугодателя (в течение четырех календарных дней);
5) руководитель услугодателя подписывает и направляет свидетельство сотруднику канцелярии услугодателя (не более тридцати минут);
6) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает свидетельство услугополучателю либо его представителю (не более тридцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядок его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

5) комиссия құжаттарды қарайды және комиссия отырысының хаттамасын (бұдан әрі – хаттама) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (үш күнтізбелік күн ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы хаттама негізінде қаулы жобасын дайындайды, оның бекітілуін қамтамасыз етеді, бекітілген қаулының негізінде куәлікті дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (жеті күнтізбелік күн ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы куәлікке қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (отыз минуттан аспайды);
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері куәлікті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (отыз минуттан аспайды).
Куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес өтініш ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінішті тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне өтініштің көшірмесін береді (бұдан әрі – өтініш көшірмесі) және өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінішті қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінішті қарайды, куәлікті дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (төрт күнтізбелік күн ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы куәлікке қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (отыз минуттан аспайды);
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері куәлікті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (отыз минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

9. Подробное описание процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему стандарту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Кызылординской области" и акимата Кызылординской области.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің және Қызылорда облыстық әкімдігінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.

4. Описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании услуги через портал:
1) услугополучатель либо его представитель регистрируется на портале и направляет запрос в форме электронного документа (далее – электронный запрос), удостоверенный ЭЦП услугополучателя и документы согласно пункту 9 стандарта;

4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
10. Қызметті портал арқылы көрсету кезіндегі көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс – қимылдарының) кезектілігі мен жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі порталда тіркеледі және көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электронды құжат нысанындағы сұраныс (бұдан әрі - электрондық сұраныс) пен стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды жолдайды;

2) исполнитель услугодателя принимает электронный запрос и документы, и в "личный кабинет" услугополучателя либо его представителя направляется уведомление о принятии запроса с указанием даты получения результата государственной услуги (не более тридцати минут);
3) после принятия электронного запроса и документов, действия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги осуществляются в соответствии с подпунктами 2-7), при переоформлении или выдаче дубликата - с подпунктами 2-6) пункта 6 настоящего регламента;

2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы электрондық сұраныс пен құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушының не оның өкілінің "жеке кабинетіне" құжаттардың қабылданғаны және мемлекеттік қызмет нәтижесін алу күні көрсетілген хабарлама жолданады (отыз минуттан аспайды);
3) электрондық өтініш пен құжаттарды қабылдағаннан кейін мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары осы регламенттің 6-тармағының 2-7), куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде - 2-6) тармақшаларына сәйкес жүзеге асырылады;

4) исполнитель услугодателя направляет в "личный кабинет" услугополучателя либо его представителя уведомление о готовности оказания государственной услуги (не более тридцати минут);
5) после получения уведомления о готовности результата оказания государственной услуги услугополучатель либо его представитель обращается к услугодателю за получением результата оказания государственной услуги, сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю свидетельство (не более тридцати минут).
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядок его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Комиссия
Исполнитель услугодателя
Руководитель
услугодателя
Сотрудник
канцелярии услугодателя
3
Наименование процедур (действий) и их описание
регистрирует документы и выдает услугополучателю либо его представителю копию заявления
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает документы
на основании протокола подготавливает проект постановления, обеспечивает его утверждение, на основании утвержденного постановления подготавливает свидетельство
подписывает свидетельство
регистрирует
свидетельство
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет
документы руководителю услугодателя
направляет документы исполнителю услугодателя
предоставляет
документы на рассмотрение комиссии
направляет протокол исполнителю услугодателя
предоставляет свидетельство
руководителю услугодателя
направляет свидетельство сотруднику канцелярии услугодателя
выдает свидетельство услугополучателю либо его представителю
5
Срок исполнения
не более
30 минут
не более
30 минут
в течение
3 календарных дней
в течение
3 календарных
дней
в течение
7 календарных дней
не более
30 минут
не более
30 минут
При переоформлении или выдаче дубликата свидетельства
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник
канцелярии услугодателя
3
Наименование процедур (действий) и их описание
регистрирует заявление и выдает услугополучателю либо его представителю копию заявления
рассматривает заявление
рассматривает заявление и подготавливает свидетельство
подписывает свидетельство
регистрирует
свидетельство
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет
заявление руководителю услугодателя
направляет заявление исполнителю услугодателя
предоставляет
свидетельство руководителю услугодателя
направляет свидетельство сотруднику канцелярии услугодателя
выдает свидетельство услугополучателю либо его представителю
5
Срок исполнения
не более
30 минут
не более
30 минут
в течение
4 календарных дней
не более
30 минут
не более
30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности прохождения каждой процедуры (действия)
При переоформлении или выдаче дубликата свидетельства
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме
При переоформлении или выдаче дубликата свидетельства
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Аккредитация местных спортивных федераций"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При переоформлении или выдаче дубликата свидетельства

4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының не оның өкілінің "жеке кабинетіне" мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабарлама жолдайды (отыз минуттан аспайды);
5) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің әзірлігі туралы хабарламаны алған соң, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге жүгінеді, көрсетілетін қызметті алушының кеңсе қызметкері куәлікті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (отыз минуттан аспайды).
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Комиссия
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне өтініш көшірмесін береді
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
құжаттарды қарайды
хаттама негізінде қаулы жобасын дайындайды, оның бекітілуін қамтамасыз етеді және бекітілген қаулының негізінде куәлікті дайындайды
куәлікке қол қояды
куәлікті тіркейді
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың нәтижесі
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
кұжаттарды комиссияның қарауына ұсынады
хаттаманы көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
куәлікті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
куәлікті көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды
куәлікті көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
3 күнтізбелік күн ішінде
3 күнтізбелік күн ішінде
7 күнтізбелік күн ішінде
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
Куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде
1
Рәсімнің (іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне өтініш көшірмесін береді
өтінішті қарайды
өтінішті қарайды және куәлік дайындайды
куәлікке қол қояды
куәлікті тіркейді
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың нәтижесі
өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
куәлікті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады
куәлікті көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды
куәлікті көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
4 күнтізбелік күн ішінде
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) аарсындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Куәлікті қайта ресімдеу немесе телнұсқа беру кезінде