Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений
Решение Кызылординского областного маслихата от 19 мая 2016 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 июня 2016 года № 5532.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
3 сессии Кызылординского Кызылординского
областного маслихата областного маслихата
Р. Искакова Н. Байкадамов
Приложение
к решению Кызылординского областного
маслихата от 19 мая 2016 года № 25
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных железнодорожных сообщений
Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 01.06.2018 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Сообщения
1
Кызылорда – Бесарык (Жанакорганский район)

Әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 маусымда № 5532 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Теміржол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының
3 сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Ысқақова Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы 19 мамырдағы
№ 25 шешіміне қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар теміржол қатынастарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 01.06.2018 № 205 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қатынастар
1
Қызылорда – Бесарық (Жаңақорған ауданы)