Об областном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2016 года № 5672. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 442 739,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 217 233,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 164 956,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 711,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164 052 838,9 тысяч тенге;
2) затраты – 176 015 919,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 566 266,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 11 258 356,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 692 090,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 864 130,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 864 130,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 003 576,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 003 576,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 12.12.2017 № 156 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет на 2017 год с бюджетов районов и города Кызылорды в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов районов – 50 процентов, с бюджета города Кызылорды – 30 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" с бюджетов районов – 50 процентов, с бюджета города Кызылорды – 30 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов районов – 0 процентов, с бюджета города Кызылорды – 30 процентов.
3. Предусмотреть в областном бюджете на 2017 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 61 489 726 тысяч тенге, в том числе:

2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 5672 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 442 739,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 217 233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 164 956,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 711,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 164 052 838,9 мың теңге;
2) шығындар – 176 015 919,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 566 266,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11 258 356,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 692 090,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 864 130,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 864 130,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 003 576,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 003 576,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 12.12.2017 № 156 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2017 жылға арналған аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша аудандар бюджеттерінен - 50 пайыз, Қызылорда қаласы бюджетінен – 30 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандар бюджеттерінен - 50 пайыз, Қызылорда қаласы бюджетінен – 30 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандар бюджеттерінен – 0 пайыз, Қызылорда қаласы бюджетінен – 30 пайыз.
3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 61 489 726 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

Аральский район 8 602 310 тысяч тенге;
Казалинский район 9 859 974 тысяч тенге;
Кармакшинский район 8 159 386 тысяч тенге;
Жалагашский район 4 864 758 тысяч тенге;
Сырдарьинский район 418 064 тысяч тенге;
Шиелийский район 10 267 761 тысяч тенге;
Жанакорганский район 9 742 639 тысяч тенге;
Город Кызылорда 9 574 834 тысяч тенге.
4. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств областного бюджета определяется на основании постановления акимата области на:
1) образование;
2) единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
3) социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны;
4) оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
5) оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения;
6) оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию;
7) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
8) благоустройство;
9) компенсацию проезда на городском общественном автотранспорте студентам и учащимся высших, среднеспециальных учебных заведений и профессиональных лицеев из малообеспеченных семей, обучающимся на дневном отделении;
10) приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам;
11) проведение мероприятий в сельском хозяйстве;
12) подготовку документации объектов водного хозяйства;
13) капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
14) реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
15) компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов бюджетов Аральского, Казалинского и Сырдарьинского районов.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 88; 24.10.2017 № 140 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
5. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата области на:

Арал ауданы 8 602 310 мың теңге;
Қазалы ауданы 9 859 974 мың теңге;
Қармақшы ауданы 8 159 386 мың теңге;
Жалағаш ауданы 4 864 758 мың теңге;
Сырдария ауданы 418 064 мың теңге;
Шиелі ауданы 10 267 761мың теңге;
Жаңақорған ауданы 9 742 639 мың теңге;
Қызылорда қаласы 9 574 834 мың теңге.
4. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) білім беру;
2) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмек;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдау;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету;
5) туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету;
6) гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету;
7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру;
8) абаттандыру;
9) тұрмысы төмен отбасыларынан шыққан күндізгі бөлімде оқитын жоғары, арнаулы орта оқу орындарының және кәсіптік лицейлердің студенттері мен оқушыларының қалалық қоғамдық автокөліктерде жүру төлем ақысын өтеу;
10) калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алу;
11) ауыл шаруашылығында іс-шаралар өткізу;
12) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындау;
13) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеу;
14) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыру.
15) Арал, Қазалы және Сырдария аудандары бюджеттерінің жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 88; 24.10.2017 № 140 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.
5. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:

1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Орлеу";
4) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
5) реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.
6. Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств областного бюджета определяется на основании постановления акимата области на:
1) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) развитие водного хозяйства;
4) развитие транспортной инфраструктуры;
5) развитие систем газоснабжения социальных объектов;
6) увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан;
7) развитие системы водоснабжения и водоотведения;
8) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
9) строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
10) развитие социальных объектов;
11) благоустройство;
12) строительство скотомогильников;
13) развитие объектов государственных органов.
14) увеличение уставного капитала юридических лиц.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 88; 16.05.2017 № 116; 24.10.2017 № 140 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
7. Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата области на:
1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) развитие транспортной инфраструктуры;
4) развитие теплоэнергетической системы.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Кызылординского областного маслихата от 16.05.2017 № 116 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
8. Распределение кредитов бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата области на:

1) тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізу;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 -2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру;
5) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыру.
6. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
2) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
3) су шаруашылығын дамыту;
4) көлік инфрақұрылымын дамыту;
5) әлеуметтік нысандардың газбен жабдықтау жүйесін дамыту;
6) Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту;
7) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
8) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
9) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау;
10) әлеуметтік нысандарды дамыту;
11) абаттандыру;
12) мал көміндісінің құрылысы;
13) мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
14) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 88; 16.05.2017 № 116; 24.10.2017 № 140 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.
7. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
3) көлік инфрақұрылымын дамыту;
4) жылу-энергетикалық жүйесін дамыту.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 16.05.2017 № 116 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған несиелердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:

1) реализацию мер социальной поддержки специалистов;
2) реконструкция и строительство систем тепло, водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Кызылординского областного маслихата от 16.05.2017 № 116 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
8-1. Распределение кредитов бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств областного бюджета определяется на основании постановления акимата области на проектирование и (или) строительство жилья.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 88 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
8-2. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота предусмотреть поступления с бюджетов районов и города Кызылорда в областной бюджет в сумме 70 046 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 88 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
8-3. Возврат трансфертов в областной бюджет, выделенных в 2016 году, использованных не по целевому назначению, в сумме 24 028,9 тысяч тенге с бюджетов Сырдарьинского, Кармакшинского, Жанакорганского районов и города Кызылорды.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 16.05.2017 № 116 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
8-4. Предусмотреть в областном бюджете на 2017 год поступления трансфертов с бюджетов районов и города Кызылорда в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" в сумме 229 410 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением Кызылординского областного маслихата от 27.11.2017 № 154 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2017 год в сумме 288 751,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 16.05.2017 № 116 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год, согласно приложению 4.

1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
2) жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және құрылысы.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 16.05.2017 № 116 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8-1. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған несиелердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде тұрғын үй жобалау және (немесе) салу айқындалады.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды- Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 88 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8-2. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 70 046 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды- Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 88 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8-3. Сырдария, Қармақшы, Жаңақорған аудандары және Қызылорда қаласы бюджеттерінен 2016 жылы бөлінген трансферттердің мақсатсыз пайдаланылған 24 028,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 8-3-тармақпен толықтырылды- Қызылорда облыстық мәслихатының 16.05.2017 № 116 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8-4. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты 229 410 мың теңге сомасында трансферттердің түсімдері көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-4-тармақпен толықтырылды- Қызылорда облыстық мәслихатының 27.11.2017 № 154 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
9. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 288 751,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 16.05.2017 № 116 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
10. 2017 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 10 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение 1
к решению 10 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2016 года № 71
Областной бюджет на 2017 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 12.12.2017 № 156 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

11. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
10-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "12" желтоқсандағы
10-сессиясының № 71 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 12.12.2017 № 156 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 363 585,5
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 774 607,8
029
Методическая работа
83 841,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
408 323,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
87 114,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
320 542,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 142 096,7
285
Управление физической культуры и спорта области
2 576 849,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 268 388,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
308 461,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 824 975,5
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
38 675,3
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 171 862,3
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 514 437,9
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
100 000,0
05
Здравоохранение
24 592 227,0
253
Управление здравоохранения области
18 990 918,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
174 204,4
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
39 168,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
468 824,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 388,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 022,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
271 425,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 363 585,5
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 774 607,8
029
Әдістемелік жұмыс
83 841,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
408 323,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 114,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
320 542,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 142 096,7
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 576 849,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 268 388,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
308 461,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 824 975,5
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
38 675,3
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 171 862,3
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 514 437,9
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000,0
05
Денсаулық сақтау
24 592 227,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 990 918,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 204,4
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 168,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
468 824,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
141 388,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 022,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
271 425,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

6 014 123,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 408 559,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
69 232,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 812 296,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 949,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 332,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
341 863,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
299 929,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
149 441,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
553 833,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
688 916,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 728 635,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 322,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 589 563,1
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
11 202,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
182 884,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
780 807,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 601 309,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 601 309,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 302 565,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 017 203,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 879,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

6 014 123,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 408 559,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
69 232,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 812 296,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 949,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 332,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
341 863,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
299 929,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
149 441,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
553 833,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
688 916,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 728 635,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 322,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 589 563,1
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
11 202,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
182 884,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
780 807,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 601 309,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 601 309,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 302 565,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 017 203,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 879,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

289 828,6
003
Социальная поддержка инвалидов
296 098,7
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
770 633,1
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
550 500,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
368 839,8
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
185 730,4
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 917,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 030 071,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
213 717,4
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
84 194,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
144 538,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
56 348,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
59 028,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
854 879,5
261
Управление образования области
190 485,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
141 413,0
037
Социальная реабилитация
49 072,0
263
Управление внутренней политики области
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

289 828,6
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
296 098,7
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
770 633,1
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
550 500,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 839,8
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
185 730,4
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 917,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 030 071,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213 717,4
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
84 194,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 538,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
56 348,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
59 028,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
854 879,5
261
Облыстың білім басқармасы
190 485,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
141 413,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 072,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

25 032,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 836,7
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 836,7
295
Управление по контролю в сфере труда области
65 008,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 008,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 907 614,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 667 345,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
98 282,5
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
564 852,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 176 228,9
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 712 936,8
038
Развитие коммунального хозяйства
1 068 848,7
047
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
60 600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 498 070,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
487 526,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 240 268,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 375 045,1
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
259 144,9
030
Развитие коммунального хозяйства
29 223,7
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 576 854,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 232 488,4
263
Управление внутренней политики области

25 032,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 836,7
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 836,7
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
65 008,7
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 008,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 907 614,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 667 345,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 282,5
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
564 852,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 176 228,9
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 712 936,8
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 068 848,7
047
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 498 070,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
487 526,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 240 268,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 375 045,1
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
259 144,9
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
29 223,7
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 576 854,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 232 488,4
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

438 819,6
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
438 819,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 409 509,2
251
Управление земельных отношений области
43 303,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
43 303,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 268 104,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
89 295,5
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
49 672,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
22 968,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
745 167,5
006
Охрана животного мира
2 753,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
806 164,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72 788,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
467 393,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
11 903,0
255
Управление сельского хозяйства области
8 788 022,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
134 048,0
002
Поддержка семеноводства
523 132,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
127 658,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 568,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 883,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 722 995,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 367,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
200 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

438 819,6
019
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
438 819,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 409 509,2
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
43 303,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 303,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 268 104,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 295,5
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
49 672,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 968,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
745 167,5
006
Жануарлар дүниесін қорғау
2 753,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
806 164,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
72 788,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
467 393,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
11 903,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 788 022,5
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 048,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
523 132,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
127 658,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 568,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 883,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 722 995,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 367,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
200 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 627 659,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
18 209,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 086 852,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 878 537,5
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
812 442,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
17 700,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 700,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 850,0
719
Управление ветеринарии области
252 723,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 918,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 145,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
204 660,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 356,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 356,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
324 552,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
259 679,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
124 556,4
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
130 123,4
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 872,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
64 872,3
12
Транспорт и коммуникации
8 984 443,8

357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 627 659,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
18 209,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 086 852,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 878 537,5
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
812 442,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
17 700,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 700,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
50 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 850,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
252 723,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 918,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 145,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
204 660,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 356,4
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 356,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
324 552,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
259 679,8
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 556,4
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
130 123,4
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 872,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 872,3
12
Көлiк және коммуникация
8 984 443,8

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 984 443,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
104 643,6
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 243 270,5
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
149 446,8
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
82 626,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 848 846,3
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 398 593,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 057 017,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100 000,0
13
Прочие
3 277 149,2
120
Аппарат акима области
358 122,5
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
358 122,5
253
Управление здравоохранения области
785 644,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
785 644,0
257
Управление финансов области
288 751,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
288 751,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
112 000,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
112 000,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
429 973,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
429 973,6
280
Управление индустриально-инновационного развития области
98 765,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
98 765,0
285
Управление физической культуры и спорта области
41 641,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 641,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
369 885,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
369 885,6
289
Управление предпринимательства и туризма области
792 366,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 984 443,8
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 643,6
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 243 270,5
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
149 446,8
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
82 626,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 848 846,3
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 398 593,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
4 057 017,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000,0
13
Басқалар
3 277 149,2
120
Облыс әкімінің аппараты
358 122,5
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
358 122,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
785 644,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
785 644,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
288 751,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
288 751,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
112 000,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
112 000,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
429 973,6
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
429 973,6
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
98 765,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 765,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
41 641,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 641,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
369 885,6
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
369 885,6
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
792 366,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

110 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
539 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 747,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
130 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6 000,0
14
Обслуживание долга
16 573,0
257
Управление финансов области
16 573,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
9 335,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 238,0
15
Трансферты
62 564 818,8
257
Управление финансов области
62 564 818,8
007
Субвенции
61 489 726,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
274 897,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
10 241,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
316 471,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
473 482,9
3. Чистое бюджетное кредитование
6 566 266,2
Бюджетные кредиты
11 258 356,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
210 000,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
210 000,0
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 051 074,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 787 007,0
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 043 907,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 743 100,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
264 067,5
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
264 067,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 913 385,0
10
255
Управление сельского хозяйства области
3 913 385,0
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов

110 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
539 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 747,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
6 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16 573,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 573,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
9 335,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 238,0
15
Трансферттер
62 564 818,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
62 564 818,8
007
Субвенциялар
61 489 726,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
274 897,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
10 241,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
316 471,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
473 482,9
3. Таза бюджеттік кредиттеу
6 566 266,2
Бюджеттік кредиттер
11 258 356,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
210 000,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
210 000,0
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
210 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 051 074,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 787 007,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 043 907,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
2 743 100,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
264 067,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
264 067,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 913 385,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 913 385,0
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер

5. Дефицит (профицит) бюджета
3 246 776,0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-3 246 776,0
16
Погашение займов
3 246 776,0
257
Управление финансов области
3 246 776,0
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 246 776,0
Приложение 4
к решению 10 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2016 года № 71
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Проведение патологоанотомического вскрытия
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек органов
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острыми инфарктом миокарда
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
3 246 776,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-3 246 776,0
16
Қарыздарды өтеу
3 246 776,0
16
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 246 776,0
16
257
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 246 776,0
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "12" желтоқсандағы
10-сессиясының № 71 шешіміне
4-қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Арнаулы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру