Об объемах трансфертов общего характера на 2017-2019 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2016 года № 5673. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c пунктом 4 статьи 45 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов на 2017 год в сумме 61 489 726 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
8 602 310 тысяч тенге;
Казалинский район
9 859 974 тысяч тенге;
Кармакшинский район
8 159 386 тысяч тенге;
Жалагашский район
4 864 758 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
418 064 тысяч тенге;
Шиелийский район
10 267 761 тысяч тенге;
Жанакорганский район
9 742 639 тысяч тенге;
город Кызылорда
9 574 834 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов на 2018 год в сумме 64 194 855 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
9 054 373 тысяч тенге;
Казалинский район
10 391 943 тысяч тенге;
Кармакшинский район
8 582 538 тысяч тенге;
Жалагашский район
5 120 470 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
410 884 тысяч тенге;
Шиелийский район
10 813 584 тысяч тенге;
Жанакорганский район
10 223 970 тысяч тенге;
город Кызылорда
9 597 093 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов на 2019 год в cумме 64 102 962 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район
9 087 456 тысяч тенге;
Казалинский район
10 519 876 тысяч тенге;
Кармакшинский район
8 612 507 тысяч тенге;
Жалагашский район
5 150 398 тысяч тенге;
Сырдарьинский район
210 511 тысяч тенге;
Шиелийский район
10 926 944 тысяч тенге;
Жанакорганский район
10 290 653 тысяч тенге;
город Кызылорда
9 304 617 тысяч тенге.
4. Определить объем расходов капитальных затрат 6,5 процентов от текущих затрат.
5. Объемы расходов, предусматриваемые в бюджетах районов и города Кызылорда:

2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 72 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 5673 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 45-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін 2017 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 61 489 726 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданы
8 602 310 мың теңге;
Қазалы ауданы
9 859 974 мың теңге;
Қармақшы ауданы
8 159 386 мың теңге;
Жалағаш ауданы
4 864 758 мың теңге;
Сырдария ауданы
418 064 мың теңге;
Шиелі ауданы
10 267 761мың теңге;
Жаңақорған ауданы
9 742 639 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 574 834 мың теңге;
сомасында белгіленсін.
2. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін 2018 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 64 194 855 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданы
9 054 373 мың теңге;
Қазалы ауданы
10 391 943 мың теңге;
Қармақшы ауданы
8 582 538 мың теңге;
Жалағаш ауданы
5 120 470 мың теңге;
Сырдария ауданы
410 884 мың теңге;
Шиелі ауданы
10 813 584 мың теңге;
Жаңақорған ауданы
10 223 970 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 597 093 мың теңге;
сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 64 102 962 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданы
9 087 456 мың теңге;
Қазалы ауданы
10 519 876 мың теңге;
Қармақшы ауданы
8 612 507 мың теңге;
Жалағаш ауданы
5 150 398 мың теңге;
Сырдария ауданы
210 511 мың теңге;
Шиелі ауданы
10 926 944 мың теңге;
Жаңақорған ауданы
10 290 653 мың теңге;
Қызылорда қаласы
9 304 617 мың теңге;
сомасында белгіленсін.
4. Күрделі сипаттағы шығындардың көлемі ағымдағы шығындардың 6,5 пайызы болып анықталсын.
5. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде көзделетін шығыстардың көлемі:

1) учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия за счет республиканского бюджета согласно приложениям 1 - 11 к настоящему решению.
2) установить, что объемы расходов из республиканского бюджета, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах, не ниже установленных приложениями 1 - 11 к настоящему решению.

1) республикалық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1 - 11-қосымшаларға сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
2) республикалық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімнің 1 - 11-қосымшаларда белгіленгеннен төмен емес көлемде көзделуге тиіс екендігі белгіленсін.

3) учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия за счет областного бюджета согласно приложениям 12 - 20 к настоящему решению.
4) установить, что объемы расходов из областного бюджета, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах, не ниже установленных приложениями 12 - 20 к настоящему решению.

3) облыстық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 12 - 20-қосымшаларға сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
4) облыстық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімнің 12 - 20-қосымшаларда белгіленгеннен төмен емес көлемде көзделуге тиіс екендігі белгіленсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель 10 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение 1
к решению 10 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2016 года № 72
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2017-2019 годы, за счет средств республиканского бюджета на содержание центров занятости
тысяч тенге
Наименование
2017 год
2018 год
2019 год
1
Аральский район

6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
10-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "12" желтоқсандағы
10-сессиясының № 72 шешіміне
1-қосымша
Республикалық бюджет қаржысы есебінен 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттерді айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына қосымша қосылған халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге арналған қаражаттар
мың теңге
Атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
1
Арал ауданы