О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 51/2 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 февраля 2016 года № 55/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 марта 2016 года № 5377. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2015 года № 51/2 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5288, опубликовано в газетах 6 января 2016 года за № 01-02 (1219-1220) "Ақмешіт Ақшамы", 6-12 января 2016 года за №53 (1308) "Кызылорда-таймс") следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы – 31 143 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 886 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 232 186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63 739 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 960 755 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
2) затраты – 30 459 360,7 тысяч тенге;
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета – 667 297,3 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -667 297,3 тысяч тенге;
поступление займов – 25 452 тыясч тенге;
погашение займов – 1 077 850 тысяч тенге;
дополнить строками следующего содержания:
используемые остатки бюджетных средств – 385 100,7 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 523 396,5 тысяч тенге;
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 197 856 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кызылординского
ХХХХХV сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
М. БАЕКЕЕВ И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 16 февраля 2016 года № 55/1
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 24 декабря 2015 года № 51/2
Городской бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 51/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 55/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 5377 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 51/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5288 тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №01-02 (1219-1220) "Ақмешіт ақшамы", 2016 жылдың 6-12 қаңтарында № 53 (1308) "Кызылорда-таймс" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 31 143 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 886 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 232 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 739 мың теңге;
трансферттер түсімі- 14 960 755 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 30 459 360,7 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 667 297,3 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -667 297,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 077 850 мың теңге;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 385 100,7 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтары - 523 396,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жергілікті атқарушы органының резерві 197 856 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс ХХХХХV мәслихатының хатшысы
сессиясының төрағасы
М. БАЕКЕЕВ И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2016 жылғы 19 ақпандағы
№ 55/1 шешіміне 1 қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 51/2 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

35 520,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
14 821,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 699,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1 203,0
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 192,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
11,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
156,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
156,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
156,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
55,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
55,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
55,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
38 842,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
38 842,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

35 520,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
14 821,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
20 699,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1 203,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
0,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 192,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
11,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
156,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
156,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
156,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
55,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
55,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
55,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
38 842,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
38 842,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар