О присвоении наименования улице в селе Карауылтобе
Решение акима сельского округа Карауылтобе города Кызылорда Кызылординской области от 18 февраля 2016 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2016 года N 5401
В соотвестствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года №4 аким сельского округа Карауылтобе РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улицеимя Сары Байсейтова в селе Карауылтобе сельского округа Карауылтобе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Карауылтобе М. СЕЙЛОВ

Қарауылтөбе ауылындағы көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қарауылтөбе ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 ақпандағы N 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда N 5401 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Қарауылтөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарауылтөбе ауылдық округінің Қарауылтөбе ауылындағы атауы жоқ көшеге Сары Байсейітовтің есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылтобе ауылдық
округінің әкімі М. СЕЙІЛОВ