О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №364 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2016 года № 67. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 13 декабря 2016 года № 5666. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии LI Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 364 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5274, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 20 января 2016 года №5, от 23 января 2016 года №6) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11418642,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1666726 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12289 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26424 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9713203,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11491207,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 267115 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 314969 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47854 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55802 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 55802 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -395482,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 395482,3 тысяч тенге.
пункт 4:
подпункт 3), 11) изложить в следующей новой редакции:
"3) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 3358,7 тысяч тенге;";
"11) на развитие транспортной инфраструктуры 255911,4 тысяч тенге;";
пункт 6:
подпункт 3), 4), 5) изложить в следующей новой редакции:
"3) разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы проекта "Обеспечение инфраструктуры 180 гектаров земельного участка под строительство индивидуального жилья в кенте Айтеке би" 16310,2 тысяч тенге;";

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №364 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 67 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 5666 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы LІ сессиясының № 364 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5274 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №5, 2016 жылғы 23 қаңтардағы №6 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11418642,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1666726 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26424 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9713203,6 мың теңге;
2) шығындар – 11491207,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 267115 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 314969 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47854 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55802 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 55802 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -395482,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 395482,3 мың теңге".
4-тармақ:
3), 11) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-жоспарын іске асыруға 3358,7 мың теңге;";
"11) көлік инфрақұрылымын дамытуға 255911,4 мың теңге;";
6-тармақ:
3), 4), 5) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Әйтеке би кенті көлемі 180 гектар жер учаскесінде салынатын тұрғын үйлерді инфрақұрылыммен қамтамасыз ету жобасының жоба-сметалық құжатын әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге 16310,2 мың теңге;";

"4) Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы проекта "Обеспечение инфраструктуры 180 гектаров земельного участка под строительство индивидуального жилья в городе Казалинск" 17532,8 тысяч тенге;";
"5) на строительство купочных ванн животных 22771,7 тысяч тенге;";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
VII сессии районного маслихата
А.Сарабеков
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
Приложение 1
к решению ІХ сессии
Казалинского районного маслихата
от 12 декабря 2016 года №67
Приложение 1
к решению LI сессии
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года №364
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

"4) Қазалы қаласынан көлемі 180 гектар жер учаскесінде салынатын тұрғын үйлерді инфрақұрылыммен қамтамасыз ету жобасының жоба-сметалық құжатын әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге 17532,8 мың теңге;";
"5) мал тоғыту ваннасының құрылысына 22771,7 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихатының кезектен тыс
ІХ сессиясының төрағасы
Ә. Сарабеков
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
ІХ сессиясының №67 шешіміне
1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
LI сессиясының №364 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30262
007
Оказание жилищной помощи
11084
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
458
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4004
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99126
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50296
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44275
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
935
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15881
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
15881
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1712
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1712
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5800,5
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1326
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4474,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
759411,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14870
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14870
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2442
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1042
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
464
Отдел образования района (города областного значения)
18084
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30262
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11084
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
458
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4004
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99126
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50296
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44275
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
935
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15881
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
15881
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1712
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1712
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
5800,5
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1326
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4474,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
759411,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14870
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14870
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2442
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын үйымдастыру
1042
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18084
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу