О бюджете района на 2017-2019 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2016 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2017 года № 5689. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 “Об областном бюджете на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 167 349,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 184 259 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 731,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 941 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 956 417,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 214 966,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 244 573 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 333 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 760 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 494 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 12 494 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 275,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
304 275,7 тысяч тенге;
поступление займов – 323 333 тысяч тенге;
погашение займов – 83 933 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 283,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-1. Учесть, что постановлением акимата Кызылординской области от 20 декабря 2016 года №666 “О реализации решения 10 сессии Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года №71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы” за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты в размере 40 972 тысяч тенге на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.

2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 5689 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5672 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 167 349,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 184 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 731,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 941 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 956 417,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 214 966,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 244 573 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 323 333 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 78 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 494 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 275,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-304 275,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 323 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 933 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65 283,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. “2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы 10-сессиясының №71 шешімін іске асыру туралы” Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы №666 қаулысымен, 2017 жылға арналған аудан бюджетіне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 40 972 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 февраля 2016 года №37 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” в бюджет района на 2017 год за счет средств областного бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 26 400 тысяч тенге и текущие трансферты на развитие в размере 42 127 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-3. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 15 февраля 2017 года №31 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 02 февраля 2017 года №20 “О внесении измении и дополнении в постановление акимата Жалагашского района от 06 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета 1 135,8 тысяч тенге, из Национального фонда Республики Казахстан 70,2 тысяч тенге, резерва Правительства Республики Казахстан 551 тысяч тенге и 718,3 тысяч тенге из областного бюджета возвращены в областной бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-4. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год согласно приложению 16.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-5. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год согласно приложению 17.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-5 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-6. Утвердить перечень поступлений подлежащих к уменьшению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 согласно приложению 18.

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы №37 қаулысымен 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 26 400 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер және 42 127 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы №20 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы №31 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен, 2016 жылға арналған аудан бюджетіне бөлінген трансферттен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық бюджеттен 1 135,8 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан 70,2 мың теңге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 551 мың теңге және облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген 718,3 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 16-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі 17-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылған түсімдер тізбесі 18-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-6 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
1-7. Утвердить перечень поступлений подлежащих к увеличению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 согласно приложению 19.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-7 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть что, нормативы распределения в район в составе доходов бюджета района на 2017 год установлены в следующих объемах:
1) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” - 50 процентов;
2) “Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты” - 0 процентов;
3) “Социальный налог” - 50 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2017-2019 годы согласно приложению 4.
4. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2017 год согласно приложению 5.
5. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2018 год согласно приложению 6.
6. Утвердить расходы аппаратов акима поселка, сельских округов в составе бюджета района на 2019 год согласно приложению 7.
7. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 8.
8. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2018 год согласно приложению 9.
9. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 10.
10. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год согласно приложению 11.
10-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №99 от 24 мая 2017 года “О внесении изменений и дополнений к постановлению акимата Жалагашского района №4 от 6 января 2017 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №9-1 от 23 декабря 2016 года” “О бюджете района на 2017-2019 годы”:
увеличена на 50,7 тысяч тенге специфика “Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета” по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 год;
увеличена на 121,2 тысяч тенге специфика “Другие неналоговые поступления в местный бюджет” по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2017 год;

Ескерту. Шешім 1-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша көбейтілетін түсімдер тізбесі 19-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-7-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) “Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және “Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” -50 пайыз;
2) “Төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы”-0 пайыз;
3) “Әлеуметтік салық” -50 пайыз.
3. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2018 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының шығыстары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10-1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №99 қаулысымен:
2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы” ерекшелігі 50,7 мың теңгеге көбейтілгені;
2017 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер” ерекшелігі 121,2 мың теңгеге көбейтілгені;

из текущих целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2017 год из областного бюджета сокращены 136,4 тенге выделенные на единовременную материальную помощь на оздоровление, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, 2 586,2 тысяч тенге выделенные на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и 38790 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2017 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 2 786 тенге на оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения и в размере 50 000 тысяч тенге на благоустройство центральной площади села Тан.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 07.06.2017 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
10-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 24 мая 2017 года №99 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” в бюджет района на 2017 год из обласного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты на обеспечение общеобразовательных школ дополнительными кабинетами физики в размере 4 097 тысяч тенге и на оказание социальной помощи студентам из числа семей социально-уязвимых слоев населения обучающимся по востребованным в регионе специальностям в размере 3 374 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.10.2017 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
10-3. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 2 ноября 2017 года №229 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”:
из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета:
1374,3 тысяч тенге выделенные для обеспечения кабинетами “Робототехники”;

2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден, Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке бөлінген 136,4 мың теңге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға бөлінген 2 586,2 мың теңге және көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 38790 мың теңге қысқартылғаны;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал топтарының қатарынан өңірге қажетті мамандықтар бойынша жоғарғы оқу орындарында оқитын білім алушыларға әлеуметтік көмек көрсетуге 2 786 мың теңге көлемінде және Таң ауылының орталық алаңын абаттандыруға 50 000 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 12-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-2. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №99 қаулысымен, 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен жалпы білім беретін мектептерді қосымша физика кабинеттерімен қамтамасыз етуге 4 097 мың теңге көлемінде және өңірге қажет мамандықтар бойынша білім алатын әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 3 374 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.10.2017 № 16-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-3. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қарашадағы №229 қаулысымен:
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:
“Робототехника” кабинеттерімен қамтамасыз етуге бөлінген 1 374,3 мың теңге;

22 764 тысяч тенге выделенные на подготовку документации объектов водного хозяйства;
127 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры;
в бюджет района на 2017 год из областного бюджета предусмотрены следующие текущие целевые трансферты:
49 852 тысяч тенге на дополнительное приобретение жидкого и твердого топлива для объектов образования в отопительный сезон;
10 576 тысяч тенге на содержание и укрепление материально-технической базы кабинетов психолого-педагогической коррекции;
4 035 тысяч тенге на реализацию мероприятий направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
из бюджета района на 2017 год сокращен целевой трансферт на развитие в размере 1 080 тысяч тенге выделенный из областного бюджета для разработки проекта проектно-сметной документации и государственной экспертизы на реконструцию моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр" Жалагашского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
10-4. Учесть, что из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из областного бюджета:
754 тысяч тенге выделенные на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
261 тысяч тенге выделенные на социальную помощь для больных туберкулезом, находящимся на поддерживающей фазе лечения;
6 714,6 тысяч тенге выделенные на благоустройство и коммунальное хозяйство;
0,9 тысяч тенге выделенные на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
11. Утвердить целевые трансферты на развитие выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год согласно приложению 12.
11-1. Учесть, что в бюджет района на 2017 год из областного бюджета выделен целевой трансферт на развитие в размере 10 000 тысяч тенге для дополнительного финансирования проекта реконструкции и расширения систем водоснабжения населенного пункта Мырзабай ахун.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 07.06.2017 № 12-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год согласно приложению 13.

су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға бөлінген 22 764 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 127 мың теңге;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
жылу беру маусымында білім беру нысандарына қосымша сұйық отын және қатты отын алуға 49 852 мың теңге;
психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстау шығындары мен материалдық-техникалық базасын жарақтандыруға 10 576 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға 4 035 мың теңге;
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген “Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге бөлінген 1 080 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті қысқартылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-4. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:
өңірге қажетті мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге бөлінген 754 мың теңге;
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге бөлінген 261 мың теңге;
абаттандыруға және коммуналдық шаруашылыққа бөлінген 6 714,6 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге бөлінген 0,9 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен Мырзабай ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және кеңейту жобасын қоса қаржыландыруға 10 000 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 12-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

12-1. Учесть, что из бюджета района на 2017 год сокращены следующие текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета:
5 050 тысяч тенге выделенные на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
685,1 тысяч тенге выделенные на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
12-2. В бюджет района на 2017 год из республиканского бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту “Өрлеу” в размере 575 тысяч тенге на реализацию мероприятий направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 7 712 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
13. Утвердить целевые трансферты на развитие выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год согласно приложению 14.
14. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 24 215 тысяч тенге.

12-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген келесі ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін:
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметтерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге бөлінген 5 050 мың теңге;
Қазақстан Республикасының мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға бөлінген 685,1 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен “Өрлеу” жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге 575 мың теңге көлемінде, нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды жүзеге асыруға 7 712 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері 14-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2017 жылға арналған резервi 24 215 мың теңге көлемінде бекітілсін.

15. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год, согласно приложению 15.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит к официальному опубликованию.
Председатель 9 сессии
Жалагашского районного маслихата АЛИЕВА Р.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата ЕСПАНОВ М.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Бюджет района на 2017 год

15. 2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 15-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
9-сессиясының төрағасы Р. АЛИЕВА
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы М. ЕСПАНОВ
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті

592
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
42364
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10960
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24520
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24520
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
278194,6
004
Программа занятости
113119
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21919
007
Оказание жилищной помощи
2872
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
156
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2477
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39810,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38734
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32058,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27049
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16316,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
277
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16039,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
640397,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1046
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1046
467
Отдел строительства района (города областного значения)
551931
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
551931
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77420,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
30414
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

592
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42364
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10960
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
24520
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24520
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
278194,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113119
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21919
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2872
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
156
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2477
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39810,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38734
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32058,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27049
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
16316,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
277
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16039,9
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
640397,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1046
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1046
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
551931
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
551931
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
77420,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
30414
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

302908
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26210
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24546
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1100
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29529
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
29529
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29397
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
10618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
10618
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
46010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
46010
02
Оборона
2676
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2314
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2314
122
Аппарат акима района (города областного значения)
362
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
362
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
1890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1890
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1890
04
Образование
4476992
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
699846
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
436570
041
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
263276
464
Отдел образования района (города областного значения)
70800
040
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
70800
464
Отдел образования района (города областного значения)

302908
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26210
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24546
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1100
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29529
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29529
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29397
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29397
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
10618
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10618
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
46010
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46010
02
Қорғаныс
2676
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2314
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2314
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
362
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
362
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1890
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1890
04
Бiлiм беру
4476992
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
699846
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
436570
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
263276
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70800
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
70800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

16388
На приобретение компьютеров общеобразовательных школ
10169
На обеспечение школьными партами общеобразовательных школ
4890
На приобретение дополнительно жидкого и твердого топлива для объектов образования в отопительный сезон
49 852
На содержание и укрепление материально-технической базы кабинета психолого-педагогической коррекции
10 576
На единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
181,6
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
13409,8
На оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения
14886
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
7363
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2208
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам

16388
Жалпы бiлiм беретін мектептерді компьютерлермен қамтамасыз етуге
10169
Жалпы бiлiм беретін мектептерді парталармен жаңартуға
4890
Жылу беру маусымына білім беру нысандарына қосымша сұйық отын және қатты отын алуға
49 852
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстау шығындары мен материалдық-техникалық базасын жарақтандыруға
10 576
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке
181,6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
13409,8
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
14886
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
7363
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2208
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға

529
На подготовку документации объектов водного хозяйства
73312
На капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
190915,1
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
30435
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
43285,4
Приложение 12
к решению Жалагашского районного

529
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
73312
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
190915,1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға
30435
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
43285,4

маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые трансферты на развитие выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год
Сноска. Приложение 12 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
59277
Государственная экспертиза и разработка проектно-сметной документации для работ по переобновлению моста “Южный коллектор” трассы “Самара-Шымкент-Аккыр"

2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
59277
“Самара-Шымкент-Аққыр” жолының “ Оңтүстік коллектор” көпірін қайта жаңғырту жұмыстарына мемлекеттік сараптама мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

7150
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в населенных пунктах
52127
Приложение 13
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые текущие трансферты выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год
Сноска. Приложение 13 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

7150
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
52127
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
13- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы

79441,9
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
7727
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9199
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13831,9
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

79441,9
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге
7727
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9199
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13831,9
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға

48684
Приложение 14
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые трансферты на развитие выделенные из республиканского бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
469144
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Каракеткен
195954
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Шаменов
106456
Реконструкция и расширенние систем водоснабжения в населенном пункте Мырзабай Ахун
166734
Приложение 15
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 16
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год

48684
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
14- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
469144
Қаракеткен елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
195954
Шәменов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
106456
Мырзабай Ахун елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғыртуға және кеңейту
166734
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
15- қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
16-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі

Сноска. Решение дополнено приложением 16 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3 ; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
339134,1
Государственные услуги общего характера
34555,6
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)

Ескерту. Шешім 16-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3 ; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
339134,1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
34555,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

3139
Капитальные расходы государственного органа
120
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
11259,6
Капитальные расходы государственного органа
2372
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8169
Капитальные расходы государственного органа
200
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1756
Капитальные расходы государственного органа
1500
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
695
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
706
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1561
Капитальные расходы государственного органа
2388
Оборона
31166,6
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10988
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20178,6
Образование
99719
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
5194
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17929
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
460
Общеобразовательное обучение
8625
Дополнительное образование для детей
755
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
34436
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32171
Социальная помощь и социальное обеспечение
18875
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
727
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

3139
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11259,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2372
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8169
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1756
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
695
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
706
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1561
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2388
Қорғаныс
31166,6
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10988
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20178,6
Бiлiм беру
99719
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5194
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17929
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту обьектілерін салу және реканструкциялау
460
Жалпы бiлiм беру
8625
Балаларға қосымша бiлiм беру
755
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
34436
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
149
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32171
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18875
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
727
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1700
Обеспечение деятельности центров занятости населения
483
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13965
Жилищно-коммунальное хозяйство
20989
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
4660
Освещение улиц населенных пунктов
3329
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
43813,6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2487
Поддержка культурно-досуговой работы
6643
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11611
Функционирование районных (городских) библиотек
80
Услуги по проведению государственной информационной политики
1500
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,6
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7512
Капитальные расходы государственного органа
1780
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20986
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
769
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2147
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
250
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10964
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
856
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
141
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
141
Транспорт и коммуникации
22395
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22395
Прочие
26907
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12873
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14034
Трансферты
19586,3
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

1700
Жұмыспен қамту бағдарламасы
483
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13965
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
20989
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4660
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3329
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
43813,6
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
2487
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6643
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11611
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
80
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000,6
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7512
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1780
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
200
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20986
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
769
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2147
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
250
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10964
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
856
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
141
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141
Көлiк және коммуникация
22395
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22395
Басқалар
26907
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12873
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14034
Трансферттер
19586,3
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару

171,9
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1279,4
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государс-твенного управления в вышестоящий
700
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
16884
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
551
Приложение 17
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Сноска. Решение дополнено приложением 17 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-3; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2017 № 18-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Расходы

171,9
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1279,4
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғары деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
700
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
16884
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
551
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 17-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-3; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.11.2017 № 18-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы

9896
Освещение улиц населенных пунктов
2670
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24254
Поддержка культурно-досуговой работы
521
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10079
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
350
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1304
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17719
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Организация санитарного убоя больных животных
2274
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6483
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2027
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
935
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6580
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6580
Транспорт и коммуникации
38622
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4450
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
34172
Прочие
30525
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
25428
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4325
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
772
Обслуживание долга
260
Отдел финансов района (города областного значения)
260
Трансферты
551
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
551
Прочие
1540
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1540
Погашение займов
408
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
408
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года № 9-1
Перечень поступлении доходов бюджета района на 2017 год, подлежащих к уменьшению

9896
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2670
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
24254
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
521
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10079
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
1304
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17719
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2274
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6483
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2027
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
935
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6580
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6580
Көлік және коммуникация
38622
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4450
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
34172
Басқалар
30525
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25428
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
4325
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
772
Борышқа қызмет көрсету
260
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
260
Трансферттер
551
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
551
Басқалар
1540
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1540
Қарыздарды өтеу
408
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
408
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылатын түсімдер тізбесі