О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 20 апреля 2016 года № 01-01-03/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2016 года № 5483. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5283, опубликованного 16 января 2016 года в №4 газете "Жаңақорған тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 280 903 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 340 206 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 171 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 365 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 912 161 тысяч тенге;
2) затраты – 10 494 102,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -355 444,3 тысяч тенге:
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 008 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Ностоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной Секретаря маслихата
ІІ сессии маслихата Жанакорганского района
Жанакорганского района
К. Исаханов Е. Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной
ІІ сессии Жанакорганского районного

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 01-01-03/13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 5483 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы Жаңақорған ауданы мәслихатының № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтарындағы №4 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 10 280 903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 340 206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 365 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 912 161 мың теңге;
2) шығындар – 10 494 102,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 444,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 008 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап пайда болған қатынастарға пайдаланылады.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезектен тыс ІІ мәслихатының хатшысы
сессиясының төрағасы
Қ. Исаханов Е. Ильясов
Жаңақорған ауданы мәслихатының

135
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
135
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
463922
1
Социальное обеспечение
164392
464
Отдел образования района (города областного значения)
8090
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8090
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
156302
010
Государственная адресная социальная помощь
1282
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
155020
2
Социальная помощь
270546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
76577
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76577
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
193969
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30262
007
Оказание жилищной помощи
13233
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
49
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4754
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71861
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13643
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54016
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6151
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28984
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21936
123
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
21936
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7048
801
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2230
801
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

135
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
135
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
463922
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
164392
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8090
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8090
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
156302
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1282
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
155020
2
Әлеуметтiк көмек
270546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76577
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
76577
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
193969
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30262
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13233
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
49
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4754
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71861
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13643
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
54016
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6151
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28984
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21936
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
21936
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7048
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2230
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

маслихата от 20 апреля 2016 года
№ 01-01-03/13
Приложение 4 к решению очередной
ХLІХ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 24 декабря 2015 года
№ 339
Распределение сумм, предусмотренных на 2016 год поселков сельских округов
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Всего
1
поселок Жанакорганский

2016 жылғы 20 сәуірдегі кезектен тыс ІІ
сессиясының №01-01-03/13 шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
ХLІХ сессиясының № 339 шешіміне
4-қосымша
2016 жылға кенттер, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кенттер, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті