О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2016 года № 01-01-03/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2016 года № 5681. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахастан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5283, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 16 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 385 816,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 871 356,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 995 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 550 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 478 915 тысяч тенге;
2) затраты – 11 599 015,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 442,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -355 442,8 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 009,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге;
2. Приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной Секретарь маслихата
Х сессии маслихата Жанакорганского района
Жанакорганского района
С.Оразгелдиев Е.Ильясов
Приложение 1 к решению очередной
Х сессии Жанакорганского районного
маслихата от 23 декабря №01-01-03/84
Приложение 1 к решению очередной
ХLIX сессии Жанакорганского
районного маслихата от 24 декабря
2015 года №339
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 01-01-03/84 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5681 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 385 816,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 871 356,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 995 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 550 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 478 915 мың теңге;
2) шығындар – 11 599 015,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 442,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 442,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 009,5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";.
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
Х cессиясының төрағасы
С.Оразгелдиев Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті
X сессиясының № 01-01-03/84
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
ХLIX сессиясының №339 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Ішкі сыныбы
мың
Ерекшелігі
теңге
Атауы
1.Кірістер