О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 16 августа 2016 года № 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 сентября 2016 года № 5593
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 2 от 13 апреля 2016 года аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Присвоить улице "Май бекеті - 1" имя "Нұртаза Мырзахметова" в поселке Жанакорган.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жанакорган К. Сапарбаев

Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2016 жылғы 16 тамыздағы № 667 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 қыркүйекте № 5593 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Жаңақорған кентіндегі "Май бекеті-1" көшесіне "Нұртаза Мырзахметов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзімде қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кентінің әкімі К. Сапарбаев