О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24 августа 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 сентября 2016 года № 5594. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 362 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2016 года №5277, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 09 января 2016 года №2) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 6633747 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4302028 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 23081 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3170 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2305468 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 6622625,7 тысяч тенге ";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Секретарь
внеочередной 5 сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Б. Кадыров ______________ Е. Ажикенов______________
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 24 августа 2016 года №52
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №362
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 52 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 қыркүйекте № 5594 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5277 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6633747 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4302028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3170 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2305468 мың теңге";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар –6622625,7 мың теңге";
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
5 сессиясының төрағасы: хатшысы:
Б. Қадыров_____________ Е. Әжікенов_____________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 24 тамыздағы
№52 шешіміне
1 - қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№362 шешіміне
1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы