О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 июля 2016 года № 5561. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285 от 30 декабря 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 20 января 2016 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 10 261 181 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 330 222 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12 396 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 28 093 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 890 470 тысяч тенге;
2) затраты - 10 751 589 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 646 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 646 867 тысяч тенге;
поступления займов - 197 253 тысяч тенге;
погашение займов - 40 794 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 490 408 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель cессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К. Койкелдиев Ә. Оразбекұлы
Приложение 1
к решению внеочередной сессии
Шиелийского районного маслихата
от "29" июня 2016 года № 3/2
Приложение 1
к решению Шиелийского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №48/5
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 5561 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда 5285 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 10 261 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 330 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 28 093 мың теңге;
трансферттер түсімі - 7 890 470 мың теңге;
2) шығындар - 10 751 589 мың теңге;";
1- тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 646 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 646 867 мың теңге;
қарыздар түсімі - 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 40 794 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490 408 мың теңге.";
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
К. Койкелдиев Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2016 жылғы "29" маусымдағы
кезектен тыс сессиясының
№ 3/2 шешіміне 1- қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 48/5 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

360050
022
Капитальные расходы государственного органа
6980
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
253790
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28691
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28391
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29340
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
29340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111605
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19505
013
Капитальные расходы государственного органа
92100
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12461
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
59026
02
Оборона
1585
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1585
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1309
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
276
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7396
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7396
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7396
04
Образование
7666526
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1417783
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
851926
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
214
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
565643
464
Отдел образования района (города областного значения)

360050
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6980
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
253790
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28691
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28391
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29340
453
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111605
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19505
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92100
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12461
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12461
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
59026
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59026
02
Қорғаныс
1585
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1585
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1309
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
276
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7396
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7396
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7396
04
Бiлiм беру
7666526
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1417783
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
851926
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
214
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
565643
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

6202613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30064
003
Общеобразовательное обучение
5842954
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
74985
006
Дополнительное образование для детей
168112
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
489
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19025
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18604
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48380
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
43630
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
43630
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2500
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
2500
05
Здравоохранение
19
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
19
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
494754
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
159929
010
Государственная адресная социальная помощь
4710
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
144859
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10360
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66204
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30958
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
35246
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2888
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2888
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
251868
004
Программа занятости
3484
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
76

6202613
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30064
003
Жалпы білім беру
5842954
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
74985
006
Балаларға қосымша білім беру
168112
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
489
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19025
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18604
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48380
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
43630
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
43630
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2500
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
2500
05
Денсаулық сақтау
19
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
19
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
494754
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
159929
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4710
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
144859
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10360
6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66204
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
30958
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
35246
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2888
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2888
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
251868
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3484
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
76

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29291
007
Оказание жилищной помощи
15846
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4477
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
89950
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42730
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2876
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
464
Отдел образования района (города областного значения)
13865
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13865
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
257647
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
226969
008
Освещение улиц населенных пунктов
75692
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
18419
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
94800
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
38058
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4740
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16938
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16480
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
458
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
704734
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29291
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15846
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4477
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
89950
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42730
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2876
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13865
030
Патыранат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағы
13865
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
257647
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226969
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
75692
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
18419
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
94800
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
38058
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4740
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16938
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16480
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
458
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
704734
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты