О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2016 года № 7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2016 года № 5687. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 628 440,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 1 628 031 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19 087,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 38 195 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10 943 126,8 тысяч тенге;
2) затраты - 12 762 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 218 366 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 272 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 53 914 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 352 770,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 352 770,9 тысяч тенге;
поступления займов - 272 280 тысяч тенге;
погашение займов - 53 914,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 134 405,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2017 № 18/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть нормативы распределения социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет от поступления дохода в районный бюджет.
3. Учесть программы образования и организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь в процессе исполнения местного бюджета не подлежат секвестру.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в размере 23 085 тысяч тенге.
5. Утвердить расходы бюджетов аппарат акимов сельских округов и поселка на 2017-2019 годы согласно приложениям 4, 5, 6.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2017-2019 годы согласно приложению 7.

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 5687 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 12 628 440,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 628 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 087,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 38 195 мың теңге;
трансферттер түсімі - 10 943 126,8 мың теңге;
2) шығындар - 12 762 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 218 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 272 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 53 914 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 352 770,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 352 770,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 272 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 53 914,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 134 405,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 18/2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджетке берілетін нормативтер бойынша аудандық бюджетке түсетін әлеуметтік салықтан 50 пайызын бөлу ескерілсін.
3. Аудандық бюджетті атқару барысында жалпы білім беру және шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру бағадарламасы секвестрлеуге жатпайтындығы ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органның резерві 23 085 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеттерінің шығындары 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить распределение между поселками, сельскими округами трансфертов, передаваемые органам местного самоуправления из районного бюджета на 2017 год согласно приложению 8.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
районного маслихата А. Абдикадырова
Секретарь районного
маслихата А. Оразбекулы
Приложение 1
к решению 7 сессии Шиелийского районного маслихата
от "23" декабря 2016 года №7/2
Районный бюджет на 2017 год

7. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің кенттер, ауылдық округтері арасындағы бөлінісі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Әбдіқадырова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы 7-сессиясының
№7/2 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет

167852
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28798
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27220
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
10
018
Капитальные расходы государственного органа
1568
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30858
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30858
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19354
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69590
040
Развитие объектов государственных органов
69590
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13703
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
66187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
65932
003
Капитальные расходы государственного органа
255
02
Оборона
4839
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4839
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2766
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2073
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12392
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12392
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12392
04
Образование
9076164,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
757605
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
369642
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

167852
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28798
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27220
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
10
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1568
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30858
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30858
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19354
13
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19354
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69590
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
69590
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13703
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13703
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
66187
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65932
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
255
02
Қорғаныс
4839
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4839
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2766
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2073
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12392
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12392
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12392
04
Бiлiм беру
9076164,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
757605
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
369642
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

31792
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31792
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19674
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19674
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13709
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61068
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61068
02
Оборона
4003
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4003
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3687
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
316
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7552
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7552
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7552
04
Образование
10036707
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2317709
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1043669
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
229
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1273811
464
Отдел образования района (города областного значения)
7672694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32668
003
Общеобразовательное обучение
7466641
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
67676
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
560
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21782
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

31792
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31792
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19674
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19674
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13709
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13709
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
61068
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61068
02
Қорғаныс
4003
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4003
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3687
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
316
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7552
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7552
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7552
04
Бiлiм беру
10036707
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2317709
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1043669
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
229
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1273811
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7672694
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32668
003
Жалпы білім беру
7466641
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
67676
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
560
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21782
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

19975
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46304
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46304
05
Здравоохранение
20
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
20
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
491148
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
171242
010
Государственная адресная социальная помощь
5393
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
165849
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29404
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29404
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
274627
004
Программа занятости
34475
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "ХалықҚаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
87
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45847
007
Оказание жилищной помощи
18142
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
277
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8129
010
Государственная адресная социальная помощь
16070
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63373
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54782
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2141
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31304
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15875
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
220978
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

19975
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене
шынықтыру және спорт бөлімі
46304
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46304
05
Денсаулық сақтау
20
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
20
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
491148
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
171242
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5393
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
165849
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29404
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
29404
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
274627
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34475
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
87
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45847
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
18142
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
277
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8129
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16070
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
63373
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
54782
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2141
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31304
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15875
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15875
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
220978
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2017-2019 год.
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2017 № 18/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)

2017-2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 18/2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі