О переименовании улицы
Решение акима Когалинского аульного округа Шиелийского района Кызылординской области от 16 мая 2016 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 июня 2016 года № 5530
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года №4 аким Когалинского аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок "Бейбітшілік" в селе Ботабай Когалинского сельского округа Шиелийского района на улицу "Ахметов Музаппар".
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Когалинского
сельского округа Д. Насибеков

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Қоғалы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 60 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 маусымда № 5530 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Қоғалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ботабай ауылындағы "Бейбітшілік тұйығы "Ахметов Мұзаппар" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қоғалы ауылдық
округінің әкімі Д. Насибеков