Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016 - 2017 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 августа 2016 года № 3110
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год по дневной форме обучения согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год по заочной форме обучения согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области":
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год;
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" предусмотреть финансирование государственного образовательного заказа по приему в учебные заведения технического и профессионального образования в 2016-2017 учебном году.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
Управления образования
Мангистауской области
Тастемирова З.Ж.
08 июля 2016 г.
руководитель государственного учреждения
Управления здравоохранения
Мангистауской области
Бектубаев Р.Ф.
08 июля 2016 г.
руководитель государственного учреждения
Управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
08 июля 2016 г.
руководитель государственного учреждения
Управления индустриально-
инновационного развития
Мангистауской области
Карасаев Н.К.
08 июля 2016 г.
руководитель государственного учреждения
Управления предпринимательства
и торговли Мангистауской области
Мустапаева В.Т.
08 июля 2016 г.
руководитель государственного учреждения
Управления финансов Мангистауской области
Альбекова М.Б.
08 июля 2016 г.
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
Управления экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области
Нарешова С.Б.
08 июля 2016 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 июля 2016 года № 215

Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2016 - 2017 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 08 шілдедегі №215 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 тамызда № 3110 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Бiлiм туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Бекiтiлсiн:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы.
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. "Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы" мемлекеттік мекемесі: техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн;
осы қаулының "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі 2016-2017 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдау бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысын қаржыландыруды көздестірсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
білім басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
З. Ж. Тастемірова
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының
индустриялық-инновациялық даму
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Н. Қ. Қарасаев
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және сауда басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
В.Т. Мұстапаева
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
08 шілде 2016 ж.
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова
08 шілде 2016 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы 08 шілдедегі
№ 215 қаулысына
1-қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2016-2017 учебный год по дневной форме обучения
Код и название профессий и специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык обучения
Срок
обучения
ГККП " Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий"
Управления образования Мангистауской области
1
0503000 Слесарное дело
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахский

Күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген
коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0503000 Слесарлық іс
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша

2 года 10 мес.
2
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
11 классов
казахский
1 год 10 мес.
3
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в промышленности:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110911 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
6
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахский

2 жыл 10 ай
3
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша):
090203 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1013000 Механикалық өңдеу, өлшеу- бақылау құралдары және өндірістегі автоматика:
101306 2 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
5
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
6
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 автокөлікті жөндеу слесарі
25
9 сынып
қазақша

2 года 10 мес.
7
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
8
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение" (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
9
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
9 классов
казахский

2 жыл 10 ай
7
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
8
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютерлік
құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
9
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
140115 2 Болат және темір бетон құрылымдарды монтаждау жөніндегі монтаждаушы
25
9 сынып
қазақша

121108 3 Модельер-конструктор
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
3 года 6 мес.
4
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания:
122603 3 Технолог
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
русский
2 года 10 мес.
6
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130702 2 Электромонтер линейных сооружений, связи и проводного вещания
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
200
ГККП "Бейнеуский политехнический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110803 2 Слесарь по ремонту вагонов
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
1304000 Вычислительная техника и програмное обспечение:
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
3
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:

121108 3 Модельер-конструктор
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша қазақша
2 жыл 10 ай
3 жыл 6 ай
4
1226000 Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
122603 3 Технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
5
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша):
130401 2 Электронды есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
6
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1307000 Электр байланысы және желімен хабарлаудың желілік құрылыстарын пайдалану:
130702 2 Электр байланысы және желімен хабарлау желілік құрылыстарының электр монтері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Бейнеу политехникалық колледжі" МКҚК
1
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110803 2 Вагондарды жөндеу слесары
110806 2 Тепловоз машинистінің көмекшісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету(түрлері бойынша):
130406 3 Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3
1405000 Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:
140504 3 Газ объектілері құрал-жабдығын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:

100
ГККП "Специализированный технический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1.
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
40
11 классов
русский
10 мес.
2
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111203 2 Слесарь-ремонтник
40
11 классов
русский
10 мес.
3
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин
(по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
40
11 классов
русский
10 мес.
Итого:

100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Мамандандырылған техникалық колледжі" МКҚК
1
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
40
11 сынып
орысша
10 ай
2
1112000 Өнеркәсіп машиналары мен жабдықтарын пайдалану:
111203 2 Слесарь-жөндеуші
40
11 сынып
орысша
10 ай
3
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
40
11 сынып
орысша
10 ай
Жиыны:

120
ГККП "Мангистауский энергетический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности (по видам):
080801 2 Слесарь-ремонтник
080803 3 Техник-механик
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
русский
казахский
русский
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090101 2 Электромонтер
090104 3 Техник-электрик
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
русский
казахский
русский
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
0902000 Электроснабжение
(по отраслям):

120
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау энергетикалық колледжі" МКҚК
1
0808000 Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)):
080801 2 Слесарь-жөндеуші
080803 3 Техник-механик
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақшаорысша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша):
090101 2 Электромонтер
090104 3 Техник-электрик
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша):

090201 2 Электромонтажник по распределительным устройствам
090203 3 Техник-электрик
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0906000 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций:
090601 2 Машинист-обходчик по котельному оборудованию
090603 3 Техник-энергетик
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
5
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130201 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
130202 3 Электромеханик
25
50
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
казахский
русский
русский
1 год 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
375
ГККП "Мангистауский политехнический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
080703 3 Техник-механик
50
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
3
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101403 2 Слесарь-ремонтник
101402 3 Техник-механик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 6 мес.
4
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110911 3 Техник-механик
110912 3 Электромеханик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
5
1114000 Сварочное дело (по видам):

090201 2 Тарату құрылғылары бойынша электр құрастырушы
090203 3 Техник-электрик
25
25
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0906000 Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары:
090601 2 Қазандық жабдықтарын аралаушы машинист
090603 3 Техник-энергетик
25
25
9 сынып
9 сынып
орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
5
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130201 2 Бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматика слесарі
130202 3 Электромеханик
25
25
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
қазақша
орысша
орысша
1 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
375
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау политехникалық колледжі" МКҚК
1
0807000 Мұнай мен газ кәсіпшіліктерінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
080703 3 Техник-механик
080703 3 Техник-механик
50
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
3
1014000 Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша):
101403 2 Слесарь-жөндеуші
101402 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 6 ай
4
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110911 3 Техник-механик
110912 3 Электромеханик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
5
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша):

2 года 10 мес.
9
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого :
375
ГККП "Мангистауский колледж искусств"
Управления образования Мангистауской области
1
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
2
1
2
1
21
4
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
казахский/русский
казахский/русский
казахский/русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
6
9 классов
казахский/русский
3 года 10 мес.
3
0407000 Пение:
040701 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
4
3
11 классов
9 классов
казахский/русский
казахский/ русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0408000 Хореографическое искусство:

2 жыл 10 ай
9
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (сала бойынша):
151703 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
375
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау өнер колледжі" МКҚК
1
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер.
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі (жетекшісі)
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекшісі)
2
1
2
1
21
4
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша/
орысша
қазақша/ орысша
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
6
9 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
3
0407000 Ән салу:
040701 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
040702 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен халық әндерін орындау әртісі
4
3
11 сынып
9 сынып
қазақша/ орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0408000 Хореография өнері:

100
ГККП "Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы"
Управления образования Мангистауской области
1
0510000 Делопроизводство и
архивоведение (по отраслям и
областям применения):
051102 3 Делопроизводитель
50
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам):
070107 3 Техник-геолог
25
9 классов
казахский
3 года 8 мес.
3
0801000 Бурение нефтяных и газовых скважин и технология буровых работ (по профилю):
080113 2 Мастер буровой установки
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080905 2 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахский

100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" МКҚК
1
0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану:
051002 3 Іс қағаздарын жүргізуші
50
9 сынып
қазақша
2 года 10 мес
2
0701000 Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері бойынша)
070107 3 Техник-геолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 8 ай
3
0801000 Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау және бұрғылау жұмысының технологиясы (бейін бойынша):
80113 2 Бұрғылау қондырғысының шебері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
0809000 Мұнай мен газ кенорындарын пайдалану (бейін бойынша):
080905 2 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша

2 года 10 мес.
5
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081905 2 Лаборант
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
6
0901000 Электрооборудование
электрических станций и
сетей (по видам):
090104 3Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
8
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130201 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
13020202 3 Электромеханик
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
9
1304000 Вычислительная техника и
программное обеспечение
(по видам):
130404 3 Техник-программист
50
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
10
1401000 Строительство и
эксплуатация зданий и
сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого:
325
ГКП на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной медицинский колледж" Управления здравоохранения Мангистауской области
1
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер

2 жыл 10 ай
5
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081905 2 Лаборант
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
6
0901000 Электр станциялары мен
желілерінің электр жабдықтары
(түрлері бойынша):
090104 3Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
0911000 Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша):
091101 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130201 2 Бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматика слесарі
130202 3 Электромеханик
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
9
1304000 Есептеу техникасы және
Бағдарламалық қамтамасыз ету
(түрлері бойынша):
130404 3Техник-бағдарламашы
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
10
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану:
1401021 3 Техник –құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
325
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының
"Маңғыстау облыстық медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы МКК
1
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Фельдшер

030102 3 Акушер (-ка )
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
030204 3 Специализированная медсестра
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:
100
ГККП "Мангистауский гуманитарный колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
0105000 Начальное образование:
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
010504 3 Учитель самопознания
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
русский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.

030102 3 Акушер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбике
030204 3 Мамандандырылған медбике
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Маңғыстау гуманитарлық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
010504 3 Өзін-өзі тану мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай

2 года 10 мес.
4
0111000 Основное среднее образование:
011106 3 Учитель математики
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
200
ГККП "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж"
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0102000 Организация воспитательной работы (по уровням):
010202 3 Педагог организатор
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0103000 Физическая культура и спорт:

2 жыл 10 ай
4
0111000 Негізгі орта білім беру:
011106 3 Математика мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
200
Маңғыстау облысының білім басқармасының
"Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту:
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0102000 Тәрбие жұмысын ұйымдастыру (деңгей бойынша):
010202 3 Ұйымдастырушы- педагог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:

122604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
8
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
9
1418000 Архитектура:
141803 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
275
ТОО "Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и
коммуникаций имени М. Тынышпаева"
1
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120304 1 Составитель поездов
120309 3 Техник организатор перевозок
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
1206000 Организация дорожного движения:

122604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
7
1405000 Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану:
140504 3 Газ объектілері құрал-жабдығын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1418000 Сәулет өнері:
141802 3 Жобалаушы -техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
275
17. "М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі" ЖШС
1
1203000 Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару:
120304 1 Поездарды құрастырушы
120309 3 Тасымалдаушы ұйымдастырушы техник
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
1206000 Жол қозғалысын ұйымдастыру:

120602 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140905 3 Техник – путеец - строитель
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес
Итого:
125
Учреждение "Колледж "Кайнар"
1
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям):
010402 3 Мастер производственного обучения, техник (всех наименований)
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес
2
0105000 Начальное образование:

120602 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1303000 Темір жол көлігіндегі автоматика, телемеханика және қозғалысты басқару:
130304 3 Электр механигі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140905 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
125
18. "Қайнар" колледжі" мекемесі
1
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша):
010402 3 Өндірістік оқыту шебері, техник (барлық аталымдар бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0105000 Бастауыш білім беру:

010502 3 Учитель информатики начального образпвания
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0504000 Оценка:
0514013 Техник,мценщик
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
1305000 Информационные системы (по областям применения:
130501 1 Дизайнер
130503 3 Техник
25
25
11 классов
9 классов
казахский
казахский
10 мес.
2 года 10 мес.
5
1306000 Радиоэлектроника и связь (поဠвидам):
130602 Электромонтер телефонной связи
130609 3 Техник по связи
25
25
11 классов
9 классов
казахский
казахский
10 мес.
2 года 10 мес.
Итого:

010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0514000 Бағалау:
051401 3 Техник-бағалаушы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130501 1 Дизайнер
130503 3 Техник
25
25
11 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
10 ай
2 жыл 10 ай
5
1306000 Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша):
130602 2 Телефон байланысының электр монтері
130609 3 Байланыс технигі
25
25
11 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны: