О внесении изменений в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года №35/343 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 17 мая 2016 года № 2/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 06 июня 2016 года № 3053
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/343 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2925, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 28 518 348,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 662 817 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 115 506 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 963 260,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 776 765 тысяч тенге;
2) затраты – 23 217 611,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 586 849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 586 849 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 713 887,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 713 887,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 586 849 тысяч тенге;
погашение займов – 5 352 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 085,1 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзацы второй, десятый изложить в новой редакции следующего содержания:
"90 936 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
1 901 400 тысяч тенге – для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки к должностным окладам за особые условия труда;".

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №35/343 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 2/15 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 маусымда № 3053 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/343 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2925 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 28 518 348,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 662 817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 115 506 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 963 260,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 776 765 мың теңге;
шығындар – 23 217 611,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 586 849 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 586 849 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 713 887,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 713 887,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 586 849 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 352 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 085,1 мың теңге.";
4 тармақта:
екінші, оныншы абзацтар келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"90 936 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеруге;
1 901 400 мың теңге – жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына ай сайынғы үстемеақы төлеуге;".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж. Умбетова
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
А. Ким

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрайымы Ж. Умбетова
Қалалық мәслихат хатшысы М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким

16 494
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24 318
007
Капитальные расходы государственного органа
1 400
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
103 834
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
31 812
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
72 022
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 227
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
50 795
12
Транспорт и коммуникации
1 971 924
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 971 924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50 080
022
Развитие транспортной инфраструктуры
594 604
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
730 398
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
170 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230 600
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
196 242
13
Прочие
613 322
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
46 769
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
46 769
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13 504
014
Поддержка предпринимательской деятельности
13 504
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43 049
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
43 049
467
Отдел строительства района (города областного значения)
495 000
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

16 494
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 718
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 318
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
103 834
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31 812
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 812
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
72 022
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 227
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
50 795
12
Көлік және коммуникация
1 971 924
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 971 924
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 080
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
594 604
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
730 398
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
170 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
230 600
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
196 242
13
Басқалар
613 322
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
46 769
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
46 769
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13 504
014
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
13 504
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43 049
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
43 049
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
495 000
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту