О признании утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 17 ноября 2007 года № 3/17 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования территории города Жанаозен"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12 октября 2016 года № 6/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 07 ноября 2016 года № 3171
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 17 ноября 2007 года № 3/17 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования территории города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-67, опубликовано в газете "Жанаозен" от 12 марта 2008 года № 11).
2. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Мынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел по земельным
отношениям"
Орынбеков И.
12 октябрь 2016 год

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 қарашадағы № 3/17 "Жаңаөзен қаласы аумақтарын аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 6/64 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 қарашада № 3171 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 қарашадағы № 3/17 "Жаңаөзен қаласы аумақтарын аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-2 - 67 болып тіркелген, 2008 жылғы 12 наурыздағы № 11 "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысына (А.Ермұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихат хатшысы С.Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
И.Орынбеков
12 қазан 2016 жыл