О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2016 года № 8/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 декабря 2016 года № 3215
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/64 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3210), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/379 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 15 160 111 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 907 685 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41 939 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 113 525 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 096 962 тысяч тенге;
2) затраты – 15 628 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 180 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 484 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484 295 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакций:
"1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 36,8 процентов;";
подпункт 4) изложить в новой редакций:
"4) социальный налог - 36,8 процентов.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/74 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 3215 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/64 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/379 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2930 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 15 160 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 907 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 113 525 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 096 962 мың теңге;
2) шығындар – 15 628 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –15 908 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 484 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484 295 мың теңге.";
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 36,8 пайыз;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) әлеуметтік салық - 36,8 пайыз.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Сарыев М.
Секретарь городского маслихата Мынбай С.
СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов"
Джантлеуова Р.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Өтеев).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Сарыев
Қалалық мәслихат хатшысы С.Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р. Джантлеуова

7 991 632
Аппарат акима села Тенге
230 546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
230 546
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
128 557
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
101 989
Аппарат акима села Кызылсай
117 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 111
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
68 487
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 624
Аппарат акима села Рахат
287 181
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
287 181
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
287 181
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 897 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
47 947
003
Общеобразовательное обучение
4 978 373
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177 731
006
Дополнительное образование для детей
221 246
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
552 002
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 111
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
843 480
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 150
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
349 233
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
349 233
467
Отдел строительства района (города областного значения)
110 521
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
110 521
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 087 019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 077 680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7 991 632
Теңге ауылы әкімінің аппараты
230 546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
230 546
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
128 557
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
101 989
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
117 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 111
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
68 487
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
48 624
Рахат ауылы әкімінің аппараты
287 181
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
287 181
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
287 181
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 897 040
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 947
003
Жалпы білім беру
4 978 373
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177 731
006
Балаларға қосымша білім беру
221 246
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
552 002
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 111
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
843 480
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 150
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
349 233
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
349 233
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
110 521
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
110 521
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 087 019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 077 680
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер