О внесении изменений и дополнений в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №36/246 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15 марта 2016 года № 39/266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 марта 2016 года № 2993
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 11 марта 2016 года № 33/491 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2981), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36/246 "О районном бюджете на 2016–2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016–2018 годы согласно приложениям, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 7 712 418,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 937 251,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5 249,6 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 68 932,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 2 700 986,0 тысяч тенге:
затраты - 7 733 615,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 39 571,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 44541,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 970,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том
числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 60 768,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
- 60 768,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 44 541,0 тенге;
погашение займов - 4 970,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 197,3 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №36/246 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 39/266 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 2993 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 "2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 33/491 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2981 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/246 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2934 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 - 2018 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 712 418,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 937 251,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 249,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 68 932,0 мың теңге;
трансферттер – 2 700 986,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 733 615,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 39 571,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 44 541,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 970,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 60 768,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 768,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 44 541,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4 970,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 21 197,3 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета .
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата: А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
15 марта 2016 года
Приложение
к решению Тупкараганского

2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін , оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Ж.Төлеген
15 наурыз 2016 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 15 наурыздағы

171 364,0
002
Программа занятости
18 051,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 450,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
107 205,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
969,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 419,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 111,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 106,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
999,0
050
Реализация Плана мерорприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
999,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 232 243,0
123
Аппарат акима села Акшукур
26 983,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
26 983,0
123
Аппарат акима села Таушык
6 108,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
6 108,0
123
Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова
4 540,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
4 540,0
123
Аппарат акима села Баутино
2 840,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
2 840,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
725 095,0
004
Проектирование,развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
140 889,0
005
Развитие коммунального хозяйства
17 873,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
566 333,0
123
Аппарат акима города Форт-Шевченко
8 120,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

171 364,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19 136,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 450,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
107 205,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
969,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 419,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуімен, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 753,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 026,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 106,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
999,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
999,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 232 243,0
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
26 983,0
027
" Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
26 983,0
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
6 108,0
027
" Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 108,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты
4 540,0
027
" Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 540,0
123
Баутин ауылы әкімінің аппараты
2 840,0
027
" Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 840,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
725 095,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
140 889,0
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
17 873,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
566 333,0
123
Форт-Шевченко қаласы әкімінің аппараты
8 120,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету