О внесений изменений в решение районного маслихата от 5 марта 2014 года № 19/129 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата пятого созыва"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 25 марта 2016 года № 1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 05 мая 2016 года № 3039. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 8 ноября 2019 года № 34/274
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08.11.2019 № 34/274 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 марта 2014 года № 19/129 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата пятого созыва" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2391, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 17 апреля 2014 года) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата шестого созыва";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить прилагаемый регламент Тупкараганского районного маслихата шестого созыва";
в пункт 2 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата ( Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на секретаря Тупкараганского районного маслихата (Досанова А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Беришбаева
Секретарь районного маслихата А.Досанова

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 5 наурыздағы № 19/129 "Бесінші сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1/7 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 мамырда № 3039 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 34/274 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 08.11.2019 № 34/274 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9 бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 5 наурыздағы № 19/129 "Бесінші сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне      (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2391 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Алтыншы сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған алтыншы сайланған Түпқараған аудандық мәслихатының регламенті бекітілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын:
"Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Түпқараған аудандық мәслихатының аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысына (А.Досанова) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Берішбаева
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова