О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №36/246 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 4/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 июля 2016 года № 3098
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 5 июля 2016 года №3/32 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года №29/428 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3079), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №36/246 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2934, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 7 778 949,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 375 521,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 408,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 68 408,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 327 612,0 тысяч тенге:
затраты - 7 790 601,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 49 116,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 54 086,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 970,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 60 768,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
60 768,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 44 541,0 тенге;
погашение займов - 4 970,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 21 197,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".

Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №36/246 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 4/28 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 шілдеде № 3098 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі №3/32 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №29/428 "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3079 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №36/246 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2934 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 778 949,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 375 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 408,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 68 408,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 327 612,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 790 601,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 49 116,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 54 086,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 970,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 60 768,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
60 768,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 44 541,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4 970,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 197,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Ізбен А.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
08 июля 2016 года
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению Тупкараганского
районного маслихата №4/28

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев Қ.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Төлеген
08 шілде 2016 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 111,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 106,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
999,0
050
Реализация Плана мерорприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
999,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 877 303,0
123
Аппарат акима села Акшукур
26 983,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости- 2020"
26 983,0
123
Аппарат акима села Таушык
6 108,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости- 2020"
6 108,0
123
Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова
4 540,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости- 2020"
4 540,0
123
Аппарат акима села Баутино
2 840,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости- 2020"
2 840,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 764,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских
населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости- 2020"
5 764,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 390 693,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
801 946,0
005
Развитие коммунального хозяйства
19 373,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
569 374,0
123
Аппарат акима города Форт-Шевченко
8 120,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 910,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 210,0
123
Аппарат акима села Акшукур
54 110,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
46 927,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 688,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуімен, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 753,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 111,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 106,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
999,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
999,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1 877 303,0
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
26 983,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
26 983,0
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
6 108,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 108,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты
4 540,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 540,0
123
Баутин ауылы әкімінің аппараты
2 840,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 840,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 764,0
041
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 764,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 390 693,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
801 946,0
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
19 373,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
569 374,0
123
Форт-Шевченко қаласы әкімінің аппараты
8 120,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 910,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 210,0
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
54 110,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
46 927,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 688,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру