О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 июля 2016 года № 3/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 июля 2016 года № 3095
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 5 июля 2016 года № 3/32 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 №29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3079), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2932, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 23 января 2016 года №3-4 (533-534)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 12 055 095 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 629 208 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 851 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 119 653 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 282 383 тысяч тенге;
затраты – 12 162 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 718 767 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 275 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 557 121 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 826 444 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 826 444 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 2 275 888 тысяч тенге;
погашение займов – 557 121 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 677 тысяч тенге.".
подпункт 3 пункта 2 изложить в новой редакции:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 62,3 процента;".

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 3/32 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 шілдеде № 3095 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі №3/32 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3079 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2932 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда №3-4 (533-534) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 055 095 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 629 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 851 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 119 653 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 282 383 мың теңге;
2) шығындар – 12 162 772 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 718 767 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 275 888 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 557 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 826 444 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 826 444 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 275 888 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 557 121 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –107 677 мың теңге.".
2-тармақтың 3 тармақшасы жаңа редақцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 62,3 пайыз;".

приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе "Әділет" после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).

көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).

128 715
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
128 715
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37 922
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37 174
022
Капитальные расходы государственного органа
622
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 833
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 307
022
Капитальные расходы государственного органа
526
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 818
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 211
022
Капитальные расходы государственного органа
607
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 274
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 824
022
Капитальные расходы государственного органа
250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 200
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 642
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 028
022
Капитальные расходы государственного органа
614
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 134
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 646
022
Капитальные расходы государственного органа
488
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 253
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 967
022
Капитальные расходы государственного органа
2 286
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

128 715
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
128 715
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37 922
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37 174
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
622
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
126
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 833
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 307
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
526
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 818
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 211
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
607
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 274
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 824
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 200
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31 642
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 028
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
614
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 134
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 646
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
488
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 253
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 967
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 286
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

62 766
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 187
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 803
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
8 359
015
Капитальные расходы государственного органа
6 417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
174 508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24 424
013
Капитальные расходы государственного органа
84
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150 000
02
Оборона
11 434
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 434
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 434
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 737
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 881
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 881
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
12 856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12 772
003
Капитальные расходы государственного органа
84
04
Образование
6 230 062
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
325 544
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 436
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
292 108
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
95 620
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
95 620
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
132 923
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
11 412
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
121 511
Аппарат акима сельского округа Атамекен

62 766
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 187
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 803
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 359
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
174 508
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 424
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150 000
02
Қорғаныс
11 434
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 434
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
11 434
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 737
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 881
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 881
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
12 856
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 772
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
04
Білім беру
6 230 062
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
325 544
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33 436
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
292 108
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
95 620
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
95 620
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
132 923
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
11 412
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
121 511
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200 448
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
200 448
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
252 452
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
104 869
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147 583
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
101 235
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
3 473
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97 762
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73 120
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
73 120
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 918 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 586
003
Общеобразовательное обучение
4 362 295
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
144 195
006
Дополнительное образование для детей
190 285
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
10 070
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
17 520
012
Капитальные расходы государственного органа
84
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 714
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 909
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
114 224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
27 374
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
127 328
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
127 328
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 136
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200 448
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
200 448
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
252 452
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
104 869
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
147 583
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
101 235
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 473
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
97 762
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
73 120
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
73 120
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 918 256
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 586
003
Жалпы білім беру
4 362 295
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
144 195
006
Балаларға қосымша білім беру
190 285
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
10 070
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
17 520
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22 714
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 909
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
114 224
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27 374
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
127 328
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
127 328
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 136
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту