Об утверждении перечня обучающих организаций, осуществляющих профессиональное обучение, находящихся на территоирии Костанайской области на 2016 год
Постановление акимата Костанайской области от 4 марта 2016 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2016 года № 6253
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 39 Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 221, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень обучающих организаций, осуществляющих профессиональное обучение, находящихся на территории Костанайской области на 2016 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2016 года.
Аким области
А. Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
от 4 марта 2016 года
№ 103
Перечень обучающих организаций, осуществляющих
профессиональное обучение, находящихся на территории
Костанайской области на 2016 год
№ п/ п
Код и наименование специальностей
Код и наименование квалификации
Количество человек
Срок обучения по переподготовке
Наименование колледжа
Стоимость обучения без учета стипендии, расходов на проживание, проезд (тыс. тенге)
1
0508000 Организация питания

2016 жылға арналған Қостанай облысының аумағында кәсіптік оқуды жүзеге асыратын оқыту ұйымдарының тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 103 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 6253 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 221 бұйрығымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 39-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2016 жылға арналған Қостанай облысының аумағында кәсіптік оқуды жүзеге асыратын оқыту ұйымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 ақпаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 4 наурыздағы
№ 103 қаулысымен бекітілген
2016 жылға арналған Қостанай облысының аумағында
кәсіптік оқуды жүзеге асыратын оқыту ұйымдарының тізбесі
№ п/ п
Мамандықтардың коды және атауы
Біліктіліктің коды және атауы
Адам саны
Қайта даярлауданөту бойынша оқу мерзімі
Колледж атауы
Шәкіртақы, тұру, жол шығындары есебінсіз оқу құны (мың тенге)
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру

050802 2 Кондитер
12
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
15.7
2
0513000 Маркетинг (по отраслям)
051303 2 Контролер-кассир
13
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж технологии и сервиса" Управления образования акимата Костанайской области
19.1
3
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика
050601 2 Парикмахер -модельер
15
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж технологии и сервиса" Управления образования акимата Костанайской области
20.8
4
0508000 Организация питания
050801 2 Повар
7
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аркалыкский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
22.1
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
5
0503000 Слесарное дело
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
15
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
19.4
6
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам)
110901 2 Токарь
13
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский строительно технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
23.7
7
1504000 Фермерское хозяйство (по профилю)
1504062 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства
15
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Боровской профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
21.8
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карасуский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Житикаринский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области
8
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
140104 2 Штукатур
14
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж строительства и транспорта" Управления образования акимата Костанайской области
21.2
9
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120106 2 Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
16
3 месяца
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж автомобильного транспорта" Управления образования акимата Костанайской области

050802 2 Кондитер
12
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15.7
2
0513000 Маркетинг (салалары бойынша)
051303 2 Бақылаушы-кассир
13
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
19.1
3
0506000 Шаштараз өнері және сәндік косметика
050601 2 Шаш үлгілерін жасаушы
15
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
20.8
4
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру
050801 2 Аспаз
7
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
22.1
14
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5
0503000
Слесарлық іс
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші
слесарь-электрик
15
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
19.4
6
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
110901 2 Токарь
13
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай құрылыс-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23.7
7
1504000 Фермер шаруашылығы (бейіндері бойынша)
150406 2 Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист
15
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Боровской кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
21.8
8
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжi" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
17
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
140104 2 Сылақшы
14
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный құрылыс және көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
21.2
9
1201000 Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120106 2 Автокөлік-тердің электр құрылғыларын жөндеуші электрик
16
3 ай
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай автомобиль көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны