О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2017 год
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 января 2017 года № 6805. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2017 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Костанайского областного маслихата Г. Капенова
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов акимата
Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
08 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
_______________ А. Маукулов
08 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________ Е. Спанов
08 декабря 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 8 декабря 2016 года № 96
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2017 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
1.
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров

2017 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 96 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 6805 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2017 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы Г. Капенова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ С. Аймұхамбетова
2016 жылғы 08 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Ә. Мауқұлов
2016 жылғы 08 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Е. Спанов
2016 жылғы 08 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 96 шешіміне қосымша
2017 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
1.
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр