Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай
Решение маслихата города Костанай Костанайской области от 12 августа 2016 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2016 года № 6619. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 27 декабря 2019 года № 435
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 27.12.2019 № 435 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 3 Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского
городского маслихата Б. Сандыбеков
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
города Костаная"
______________ О. Нургалиев
Приложение
к решению Костанайского
городского маслихата
от 12 августа 2016 года № 71
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 71 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 6619 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 435 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 27.12.2019 № 435 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 3 сайлау
округі бойынша депутаты Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
"Қостанай қаласы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндеттерін атқарушы
__________________ О. Нургалиев
Қостанай қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
12 тамыздағы № 71 шешіміне
қосымша
Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік