О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 июня 2016 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6452
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6092, опубликованное 22 января 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 16641572,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9176845,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31733,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2883825,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4549169,3 тысячи тенге;
2) затраты – 16899442,6 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата Ю. Каралаш
Секретарь
городского маслихата В. Лощинин
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
______________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года № 30
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 482
Городской бюджет города Рудного на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6452 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6092 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 16641572,3 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9176845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31733,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2883825,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4549169,3 мың теңге;
2) шығындар – 16899442,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы Ю. Каралаш
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 маусымдағы
№ 30 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 482 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2016 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер