О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аркалыка
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 мая 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июня 2016 года № 6414. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 226
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.12.2018 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить за счет местных бюджетных средств социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Аркалыка.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии Т. Ержанов
Секретарь маслихата С. Тасмаганбет
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Аркалыка"
__________________________ К. Омарова

Арқалық қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырда № 23 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 маусымда № 6414 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 226 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.12.2018 № 226 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 5-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласының ауылдық елдi мекендерінде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн жергілікті бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Т. Ержанов
Мәслихат хатшысы С. Тасмағанбет
"Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ К. Омарова