О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 289 "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 2 марта 2016 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6213
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года № 289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6098, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3788361,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 895426,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9492,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2312,0 тысяч тенге;       поступлениям трансфертов –2881131,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3802297,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43227,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57432,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14205,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57163,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57163,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 8-1 и 8-2 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год доиспользование бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 165,3 тысячи тенге.
8-2. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год возврат, неиспользованных (недоиспользованных) в 2015 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 286,8 тысяч тенге.";
приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель семнадцатой сессии А. Кенесбаева
Секретарь районного маслихата А. Бондаренко
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т.И. Печникова

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 308 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6213 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6098 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3788361,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 895426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9492,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2312, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2881131,0 мың теңге;
2) шығындар – 3802297,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43227,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57432,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14205,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57163,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57163,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1 және 8-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 165,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді толық пайдалану көзделсін.
8-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден 2015 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) 286,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он жетінші сессияның төрайымы А. Кеңесбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бондаренко
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Печникова Т. И.